info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv

Autowelt/Livonia iekļūst Latvijas kausa izcīņas finālā regbijā 7

1.05.2013

Trešdien, 1. maijā Siguldā, Depo laukumā notikušajā 2013. gada Latvijas kausa izcīņā olimpiskajā disciplīnā regbijā 7 Autowelt/Livonija iekļuva finālā, kurā ar 10-24 piekāpās RK Miesnieki komandai RE-Forts/Miesnieki.

Kluba otra komanda – Garkalne/Livonia izcīnīja sesto vietu, jo finālā cīņā par šķīvi ar 14-19 zaudēja LSPA komandai. Pavisam turnīrā piedalījās 12 komandas.

Pagājušā gada regbija 7 čempionāta pēdējā – trešajā posmā Livonia uzvarēja un tāds pats mērķis tik izvirzīts kausa izcīņā, kas notiek vienā turnīrā. Savā grupā Autowelt/Livonia ar 44-0 uzvarēja RTU/Miesnieki un ar 40-0 – LMT/Eži komandas. Iegūstot pirmo vietu B grupas trijniekā, pusfinālā par kausu Autowelt/Livonia ar 36-0 uzvarēja Kalvi.

Trijās spēlēs punktu bilanci 120-0 savākusī komanda finālmačā sastapās ar pretestību. Jau pirmajā puslaikā pretiniekiem Valters Raņķis un Andris Andersons izdarīja piezemējumus, bet Raņķis iesita abas realizācijas. Vigo Valdavs juniors līdz puslaika beigām samazināja rezultātu līdz 5-14.

Otrajā puslaikā pretinieku komandai Jānis Zālmanis panāca 19-5, taču lietuvietis Vaidots Gobs Autowelt/Livonia labā izdarīja otro piezemējumu samazinot rezultātu līdz 10-19, tomēr punktu interesantajai un saspringtajai spēlei pielika Raņķis – 24-10.

Garkalne/Livonia turnīra priekšsacīkšu C trijniekā ar 24-0 pieveica mājinieku – Siguldas komandu un ar 5-29 zaudēja Kalvei. Pusfinālā par šķīvi Garkalne/Livonia ar 14-12 uzvarēja LMT/Ežus.