info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv

“Baltic XL/Livonia” šoreiz otrie LČ regbijā-7; zelts izšķirsies 22. jūlijā

2.07.2017

Upesciemā notikušajā Latvijas čempionāta regbijā-7 otrajā posmā “Livonia” pirmā komanda “Baltic XL/Livonia” samierinājās ar otro vietu, līdz ar to cīņu par zeltu kopvērtējumā atliekot uz pēdējo posmu 22. jūlijā.
“Baltic XL/ Livonia” uzvarēja regbija-7 pirmajā posmā maija sākumā Upesciemā un uzvaras gadījumā otrajā posmā praktiski nodrošinātu zeltu kopvērtējumā. Komandai pirms šī posma pievienojās Latvijas izlases spēlētājs Toms Deividsons, kurš ieradies palīgā “Livonia” klubam treneru darbā un arī spēlēs. Deividsona debiju gan neizdevās atzīmēt ar uzvaru sacensībās…

Priekšsacīkstēs “Balic XL/Livonia” ar 45:0 uzvarēja “LLU/Sigulda” un ar 52:0 neatstāja cerības Ķekavas NSS. Pusfinālā “Baltic XL/Livonia” droši ar 46:0 uzvarēja “Fēniksu”, bet finālā viņus jau gaidīja senie pretinieki “STATS/Ķekava”. Izšķirošajā spēlē pirmajā puslaikā Kristaps Bērziņš apliecināja savas sprintera prasmes un ar piezemējumu+realizācijas sitienu panāc 7:0. Otrā puslaika sākumā “miesnieki” ar piezemējumu un realizācijas sitienu izlīdzināja rezultātu, bet tad arī guva izšķirošo piezemējumu. Pēdējās sekundēs “Baltic XL/Miesnieki” izveidoja uzbrukumu, cerot uz piezemējumu, tomēr kļūme piespēlē lika šoreiz samierināties ar otro vietu – zaudējums 7:12.

“Zaudēt nekad nav patīkami. Gribējām uzvarēt, kas ļautu praktiski uzvarēt kopvērtējumā, bet tagad viss jāatliek uz trešo posmu. Daļēji mums spēles gaitā traucēja lietus, jo zināms, ka “miesnieki” labāk spēlē raku un šoreiz lietus mums vairāk traucēja. Otrajā puslaikā tieši zaudējām šo raka cīņu. Tiesneši arī ļāva nedaudz rupjāk spēlēt, ko mūsu puiši piemirsa. Patīkami komandā ienāca Toms Deividsons, kurš ienesa jaunas vēsmas. Ļoti labs organizators, skatās un veido spēli. Ar viņa atnākšanu nedaudz izmainījās spēles stils, bet tāpat bijām tuvu, lai uzvarētu,” saka “Baltic XL/ Livonia” treneris Edmunds Ščavinsks.
LČ regbijā-7 otrajā posmā Upesciemā “Livonia” startēja ar trīs komandām. “HansaFlex/Livonia” aizcīnījās līdz mačam par šķīvi, kurā ar priekšsacīkstēs 5:12 zaudēja “RFS/Eži”. Savukārt “Garkalne/Livonia” grupā piedzīvoja divus zaudējumus un izstājās no tālākām cīņām.
LČ regbijā-7 pēc diviem posmiem intriga saglabājusies gan cīņā par zeltu, gan par bronzu. Trešajā, izšķirošajā posmā par zeltu “Baltic XL/Livonia” duelēsies ar “STATS/Ķekava”, bet cīņā par bronzu pēc diviem posmiem līdzīgā situācijā ir “Halipapa/Jūrmala SS” un “Fēnikss”.