info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv
info@livonia-rugby.lv

Daiļais sudrabs sezonas izskaņā

26.10.2020
RFC “Livonia” sieviešu komanda “
LSPA/Livonia” ar sudrabu Latvijas kausā noslēgusi pārbaudījumu pilno sezonu. Vasarā nenotikušajā un uz sezonas beigām pārceltajā Latvijas kausā livonietes, pēc Latvijas čempionu titula iegūšanas, izcīnīja otro vietu.
Sezonas izskaņā “LSPA/Livonia” sastāvā bija “robi”, iztrūkstot trim pieredzējušām cīņas spēlētājām. Martai Ozolai veikta operācija, smadzeņu satricinājuma dēļ priekšlaicīgi sezona beidzās Danielai Šakociņai, bet Sabīne Kuprovska mācību un galvas traumas seku pasliktināšanās dēļ nevarēja palīdzēt. Tāpēc Latvijas kausā “LSPA/Livonia” startēja ar 10 meitenēm, no kurām viena bija praktiski bez spēļu pieredzes, bet vēl divas livonietes šobrīd prioritizē ģimeni un tāpēc steidzās palīgā komandai bez iepriekšējas sagatavošanās.
Saskarušās ar sastāva problēmām, livonietes nedomāja nokārt degunus. “LSPA/Livonia” ar 38-21 pieveica

SK Imanta ar 24-7 uzvarēja Regbija klubs Mītava , bet svarīgākajā mačā ar 12-32 zaudēts RK Selena.
“Atkal turnīra pēdējā spēlē meitenes izskatījās emocionāli iztukšotas un pienācīgi nenoskaņojās. Protams, iespaidoja sastāva problēmas. Vēl jau varētu minēt un meklēt dažādus iemeslus, piemēram, cits treneris sezonas beigās, bet tā būtu tāda attaisnošanās. Šoreiz “Selēna” bija labāka, labāk noskaņojās, gribēja sevi vairāk apliecināt un vēlējās savu jubilejas, 10. gadu noslēgt uz pozitīvas nots,” saka “Livonia” sporta direktors Jānis Diedišķis.
“Ņemot vērā visus apstākļus (vēlāk sākām treniņus; vēlu uzzinājām par sacensību posmiem, bet meitenēm tobrīd jau citi plāni, utt.), sezonu kopumā vērtēju ļoti labi. “LSPA/Livonia” ir Latvijas čempiones ceturto gadu pēc kārtas un tas tomēr ir rādītājs. Mums treniņos pievienojas jaunas meitenes, kuras nekrīt ārā no kopējā komandas zīmējuma, bet viņām pagaidām nav spēļu prakses. Jā, kausa neiegūšana ir tāda neliela rūgtuma piegarša visai sezonai, bet ne vienmēr visu var vēlēties. Treniņos jāstrādā smagāk, jāiegulda lielāks darbs treniņos. Paldies meitenēm, kas, ņemot vērā ikdienas situāciju, tomēr pievienojas treniņiem un velta sevi regbijam. Regbijs nav tas vieglākais sporta veids, bet daudzas meitenes trenējas un spēlē par spīti dažādām likstām, kas raisa lielu cieņu par rādīto cīņassparu,” svītru sezonai pārvelk Diedišķis.