info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv
info@livonia-rugby.lv

Draudzīgs punkts zelta sezonai

5.11.2019

Pieliekot punktu zelta sezonai, “Garkalne/Livonia” svētdien mājīgajā Upseciema stadionā atbildes vizītē uzņēma Maskavas “Torpedo”. Ļoti labā atmosfērā gan laukumā, gan tribīnēs mājinieki revanšējās ar 20:12 (10:5).

Abas komandas martā Maskavā aizvadīja draudzības spēli. Livonieši tobrīd bija tuvu panākumam, bet mača izskaņā “Torpedo” ar piezemējumu izrāva uzvaru 23:20. Tagad “Garkalne/Livonia” revanšējās, tādējādi komandu duelī šogad draudzīgs neizšķirts 1:1.

Upesciema apkārtnē visu nakti pirms spēles lija lietus, bet laukums bija gatavs spēlēšanai – dažas peļķes un dubļi regbistus nekad nav biedējuši. Jau pirmajā minūtē livoniešu saspēle un Markuss Krališs kreisajā malā izdara piezemējumu. Puslaika gaitā “Torpedo” ar piezemējumu+realizāciju izvirzījās vadībā ar 7:5, bet puslaika izskaņā ar pēdējo bumbu izdevās atgūt vadību 10:7.

Tāpat kā pirmajā spēlē Maskavā, arī Upesciemā otrajā puslaikā turpinājās “amerikāņu kalniņi”. Otrā puslaika sākumā viesi ar piezemējumu atguva vadību, bet drīz vien livonieši “iestūma” bumbu piezemējuma zonā (15:12). Punktu “Garkalne/Livonia” uzvarai ar labu reidu pielika Arkādijs Remizovs.

Jāpiebilst, ka livoniešu sastāvā šajā spēlē kopā ar pieredzējušajiem spēlētājiem laukumā devās vairāki gados jaunākie regbisti, kuri jau tuvākajās sezonās varētu kļūt par pamatsastāva spēlētājiem. Tāpat šajā draudzības spēlē iespēja izbaudīt regbiju tika dota arī veterāniem – otrajā puslaikā daudzās grupas cīņās iesaistījās Nikolajs Petjuņins un Lauris Ērenpreiss.

Tagad “Garkalne/Livonia” sportiskajā ziņā būs pauzīte un decembrī būs jāsāk gatavoties jaunajai sezonai. Bet pirms jaunās sezonas būs jāatskatās uz paveikto – jāsaņem medaļas par daudzajiem dažāda līmeņa panākumiem Latvijas čempionātā (pieaugušie, dāmas, jaunieši) un tad draudzīgā atmosfērā ierastais RFC “Livonia” sezonas noslēguma pasākums.

Foto: Ģirts Kehris