info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv

“Garkalne/Livonia” droši apspēlē “Ežus”

25.06.2019

“Garkalne/Livonia” 14.maijā droši turpināja cīņas Latvijas čempionātā, savā trešajā spēlē ar 46:19 (22:5) pieveicot LMT Regbija klubs ”Eži” / Rugby club “Eži” vienību.

Pēc pamatīgas pļaukas Baltijas čempionāta septītniekā kluba vadība un treneri spēja noskaņot puišus svarīgajai Latvijas čempionāta spēlei. “Livonieši” no spēles sākuma līdz pat beigām dominēja laukumā un guva pārliecinošu uzvaru, nedodot pretiniekiem cerības kaut uz punktu.

Jau otrajā minūtē “livoniešu” kapteinis Ainārs Bērziņš izdarīja pirmo piezemējumu, bet vēlāk Vigo Valdavs ar piezemējumu un Markuss Krallissar realizāciju panāca 12:0. Līdz puslaika beigām “Garkalne/Livonia” palielināja pārsvaru līdz 22:5, otrajā puslaikā turpināja uzturēt augstu tempu un beigās tas deva pārliecinošu uzvaru pār sīkstajiem “ežiem” ar 46:19.

Komandas kapteinim Bērziņam un Arkadijs Remizovs mačā pa diviem piezemējumiem, vēl pa reizei bumbu piezemējuma zonā ienesa Vigo Valdavs, Valters RankisRoberts Miksons un Pavels TulubjevsVal Runcokontā divas realizācijas, vēl vienu reizi precīzi pēc piezemējuma sita Markuss Krallišs.

“Garkalne/Livonia” ar maksimāliem 15 punktiem ir Latvijas čempionāta līdere, bet nākamo maču “livonieši” aizvadīs tikai 29. jūnijā, kad Ozolniekos tiksies ar RK Jūrmala. Pirms tam “Livonia” vadošie vīri atkal vilks Latvijas izlases kreklus un 25. maijā palīdzēs regbija XV valstsvienībai spēlē Oslo, bet pēc tam “livoniešus” sagaida septītnieka cīņas.