info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv
info@livonia-rugby.lv

Garkalne Livonia pieveic Baldoni

5.05.2013

Svētdien, 5. maijā Baldones stadionā notika Latvijas meistarsacīkšu klasiskajā regbijā (jeb regbijā 15) pirmās kārtas pēdējā spēle.
Spēkiem mērojās RK “Baldone” un “Garkalne/Livonia”, pārliecinošu uzvaru izcīnot viesiem – 87:5 (28:0).

RK “Baldone” galvenais treneris Kārlis Dilbo:

– Prieks, ka komandā ir parādījusies disciplīna, čaļi spēja saņemties pretestībai, neraugoties uz lielo rezultātu. Tiesa, mums gandrīz visu spēli nācās spēlēt aizsardzībā. Lai gūtu ko vairāk, pietrūka dinamiskākas sadarbības. Protams, jāatzīst, ka “Garkalne/Livonia” šosezon nav mūsu komandas iespēju pretinieks, tomēr vienu piezemējumu guvām. Tā autors bija Kristaps Jakušs.

RFC “Livonia” prezidents Vigo Valdavs:

– Šoreiz man patika visas komandas kopējais sniegums. Puiši nocīnījās no sirds. Nav nekāds noslēpums, ka mūsu rindas pastiprināja trīs lietuvieši un visi kopā spējām parādīt gandrīz ideālu regbiju. Protams, jāapzinās, ka priekšā ir vēl visa garā sezona, un spēki tika arī nedaudz pietaupīti nākamajām cīņām, jo baldonieši šogad diez vai būs mūsu pretinieki cīņā par augstām vietām, taču sākums ir izdevies cerīgs un daudzsološs.

Latvijas meistarsacīkstes regbijā 15 turpināsies 9. maijā, kad pulksten 19.00Jelgavā, “Daugavas” stadionā LLU uzņems “LMT/Eži” vienību. Tā vienlaicīgi būs arī Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfināla spēle.

Jānis Erenbergs,
Latvijas Regbija federācijas
preses sekretārs