info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv

“Garkalne/Livonia” sāpīga debija Baltijas TOP līgā

27.08.2019

RFC “Livonia” lielā komanda “Garkalne/Livonia” sestdien Šauļos debitēja Baltijas spēcīgākajās sacensībās – Baltic Top league. Pirmajā spēlē “livonieši” devās uz Lietuvas regbija galvaspilsētu Šauļiem, kur gan ar 0:26 (0:14) piekāpās Regbio Klubas Vairas – pērnās sezonas TOP līgas čempioniem.

Šauļu komandas pārsvars izpaudās visu spēli, bet “livonieši” sākotnēji labi turējās aizsardzībā. Pēc pirmā piezemējuma un realizācijas sitiena Šauļu regbisti otro piezemējumu izdarīja tikai pirmā puslaika izskaņā – ilgstošs uzbrukums pie pašas piezemējuma zonas bija ļoti nogurdinošs “livoniešiem”, kuri tomēr izlaida cauri aizsardzības mūriem pretinieku (0:14 pēc puslaika).

Otrajā puslaikā “Vairas-Kalvis” turpināja diktēt spēles gaitu, izdarīja vēl divus piezemējumu un realizēja vienu sitienu. Tādējādi “livoniešiem” nācās samierināties ar “sauso” zaudējumu 0:26.

“Livoniešu” rindās mačā debitēja argentīnietis Pedro Caceres Garzon, kurš komandai pievienojās tikai burtiski dienu pirms spēles. Debija kādreizējam Argentīnas U-20 izlases spēlētājam izrādījās diezgan iespaidīga, viņš labi iekļāvās komandā un tika atzīts par labāko livoniešu rindās. Teicamai debijai pietrūka tikai komandas uzvaras….

Tagad 10. augustā Upesciemā “Garkalne/Livonia” uzņems Siauliai RUGBY Team regbistus. Regulārās sezonas turpinājumā 17. augustā viesos jātiekas ar spēcīgo BALTREX – ŠIAULIAI, kas pirmajā mačā ar 36:16 uzvarēja Miesnieki, 24. augustā Latvijas klasika pret “Miesnieki-Ķekava”, bet tad 31. augustā viesos pret Kauno Regbio klubas „Žalgiris“. Četras labākās komandas turpinās cīņu par medaļām.