info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv

Garkalne/Livonia ar uzvaru aizvadījusi sezonas pirmo spēli Upesciemā

6.05.2015

Pirmo spēli sezonā savā laukumā Upesciemā un pirmo gandrīz pēc mēneša pārtraukuma trešdien, 6. maijā Latvijas čempionātā aizvadīja ”Garkalne/Livonia”, kas guva mazpārliecinošu uzvaru 17:10 pār ”LMT/Eži” komandu.

Šī bija čempionu otrā spēle čempionātā, atkal ar mazu rezultāta starpību par ko zaudējušie pretinieki saņēma bonusa punktu, taču tās rezultativitāte bija daudz mazāka nekā 11. aprīļa uzvarā Rūjienā pār RK ”Fēnikss” ar 43:40.

”Eži” par zaudējumu ar septiņu punktu starpību tika pie bonusa punkta – sava pirmā sezonas punkta, turpretī laukuma saimnieki bija spiesti samierināties ar parastajiem četriem punktiem par uzvaru, jo piekto par vismaz četriem piezemējumiem nenopelnīja.

Pēc 20:10 uzvaras tajā pašā laikā pret ”TFS Bulduri”, pirmajā vietā turnīra tabulā nostiprinājās ”Miesnieki/Ķekava” ar ko ”Livonia” paredzēta nākamā spēle 15. maijā RTK stadionā. ”Miesnieki/Ķekava” ir 14 punkti (3 spēlēs), ”TFS Bulduri” 10 (3), ”Garkalne/Livonia” 9 (2), RK ”Fēnikss” 2 (1), ”LMT/Eži” 1 (2) un ”Jūrmala”/LLU 0 (3).

Tikai 28.minūtē ar sestdien Latvijas pieaugušo izlasē debitējušā Mārtiņa Bokiša soda sitienu tika gūti pirmie punkti, kad ”Eži” izvirzījās vadībā ar 3:0 uz ko gan kādreizējais ”ezis” Reinis Pepa pēc četrām minūtēm atbildēja ar piezemējumu, un puslaika noslēdzās ar 5:3. Otrā puslaika ceturtajā minūtē pēc Martina Ljanzberga caurgājiena piezemējumu izdarīja Vigo Valdavs. Puslaika vidū tiesnesis Raimonds Priednieks atstāja abas komandas 14 spēlētāju sastāvā – abpusēju noraidījumu uz 10 minūtēm saņēma Gundars Grieķis un Jurģis Kalniņš.

Piecas minūtes pirms spēles beigām Pepa izdarīja savu otro piezemējumu, bet Kristaps Bērziņš iesita realizāciju – 17:3. Uz desmit minūtēm malā tika palūgts arī Dāvis Gauja, bet ”Livonia” spēli beidza kārtīgā mazākumā, jo Grieķis izpelnījās otro dzelteno kartīti un tika noraidīts.

Tad arī ”Eži” ar Raimonda Krūmiņa piezemējumu un Bokiša precīzo realizācijas sitienu samazināja rezultāta starpību līdz septiņiem punktiem.

”Garkalne/Livonia” galvenais treneris Toms Zibolis:

Spēle mums bija ļoti slikta, jo nesenāca līdz galam nobeigt uzbrukumus. Nebija nekādas komandas spēles. Taču priecē spēle aizsardzībā. Tur puiši labi cīnījās līdz beigām. Ja tās nebūtu, tad būtu slikti. Diemžēl savainojumu guva Valdavs, bija kartītes, kas atstāja mūs mazākumā, plecu traumēja Valts Ripa. Bet mums vairs nebija reāli pastiprinošu maiņu. Trīsceturtdaļnieki mums spēlēja bez lielas pieredzes. Taču es nevainoju spēlētājus, jo maz bija iespēju treniņos nodarboties ar komandas spēli, jo gandrīz mēnesi spēlētāji bija aizņemti izlasēs. Gribu pateikt paldies Laurinam Prelgauskam, kurš spēlēja cīņas pussarga pozīcijā. Otru lietuvieti – Martinu Ljanzbergu pat nebiju domājis laist uz maiņu, taču to spieda trauma.

Garkalne/Livonia – LMT/Eži 17:10 (5:3)

Garkalne/Livonia. Piezemējumi: Reinis Pepa (2), Vigo Valdavs. Realizācija: Kristaps Bērziņš

LMT/Eži. Piezemējums: Raimonds Krūmiņš. Realizācija un sods: Mārtiņš Bokišs

Sarkanā kartīte: Gundars Grieķis (Garkalne/Livonia), 79. min. otra dzeltenā

Dzeltenās kartītes: Dāvis Gauja (Garkalne/Livonia), Jurģis Kalniņš (LMT/Eži)

Tiesnesis: Raimonds Priednieks

”Garkalne/Livonia”: Uvis Vasiļenko, Gundars Grieķis, Matīss Vācietis – Viesturs Vārpa, Valts Ripa – Egidijus Šemeta, Artūrs Kisle, Mārtiņš Rundāns – Laurins Prelgausks, Vigo Valdavs – Ivo Kapiņš, Dāvis Gauja, Reinis Pepa, Kaspars Uķis – Kristaps Bērziņš. Uz maiņu: Edijs Libers, Martins Ljanzbergs, Raitis Zalāns, Edgars Vasiļjevs, Miks Brūšnieks