info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv
info@livonia-rugby.lv

“Garkalne/Livonia” labā noskaņojumā noslēdz pirmo apli

27.08.2017

Latvijas regbija XV čempionāta pirmo apli ar svarīgu uzvaru piektdienas vakarā Ozolnieku SC laukumā noslēdza “Garkalne/Livonia” – panākums ar 48:19 pār “Jūrmalu”.

Abas komandas savlaicīgi bija sev nodrošinājušas vietu labāko četriniekā, kas ļauj turpināt cīņu par medaļām. Tāpēc “livoniešiem”, lai saglabātu cerības uz titulu, mačā bija nepieciešams maksimālais punktu skaits.

Uzdevums sākotnēji nebija no vieglākajiem, jo pirmajā puslaikā “Jūrmalas” regbisti izrādīja sīvu pretestību. Pretinieku spēki gan lēnām sāka izsīkt un 2. puslaikā izdevās iegūt tik nepieciešamo četru piezemējumu pārsvaru. “Livoniešiem” trīs piezemējumi Pavelam Tulubjevam, divi – Viesturam Vārpam, bet pa vienam – Kristapam Bērziņam, Kristapam Martinsonam un Mārtiņam Rundānam.  Kristapam Bērziņam vēl astoņi punkti pēc četriem precīziem realizācijas sitieniem.

Tagad “Garkalne/Livonia” sagaida trīs cīņas Baltijas regbija XV čempionātā – 2. septembrī mājās pret “Šiauliai”, bet 9. un 10. septembrī Šauļos jāspēlē pret “Kaļiņingrad” un “Baltic Old Boys”. Savukārt Latvijas čempionāta “zelta mačs” pret “Stats/Miesnieki” šobrīd paredzēts 14. oktobrī.