info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv

Garkalne/Livonia nosargā Latvijas čempionu titulu

11.10.2014

”Garkalne/Livonia” sestdien, 11. oktobrī skatītāju pārpildītajā Upesciema stadionā ar 19:15 uzvarēja RK ”Ovāls” un nosargāja pirms gada izcīnīto Latvijas čempionu titulu.

Spēles ieraksts sportacentrs.com

”Garkalne/Livonia” ātri izvirzījās vadībā, otrajā puslaikā nokļuva zaudētājos ar 14:15, tomēr spēja atgūt vadību, kas bija uzvaras un Latvijas čempionu titula vērtībā.

Jau pirmajā uzbrukumā bija iespēja rezultātu atklāt ”Ovālam”, taču Mihails Tumins aizsita garām sodu. Sestajā minūtē ”Livonia” piezemējumu stūrī izdarīja Latvijas U20 izlases kapteinis Dāvis Gauja, bet pēc piecām minūtēm izcēlās lietuvietis vitars Bloškis. Sergejs Avdejevs ”Ovālam” atguva vienu piezemējumu, bet pēc Tumina soda sitiena rezultāts kļuva 14:10 ”Livonia” labā, kā arī noslēdzās pirmais puslaiks.

Pēc Kaspara Jakuša piezemējuma ”Ovāls” pārņēma vadību otrajā puslaikā 15:14, bet četras minūtes pirms spēles pamatlaika beigām Bloškis pa malu izdarīja savu otro piezemējumu, atkal izvirzot vadībā ”Livonia”, ļaujot līdzžinējiem čempioniem saglabāt titulu.

RFC ”Livonia” prezidents Vigo Valdavs:

Prieks ir liels. Paldies arī ”Ovālam”. Spēle izvērtās saspringta un nervoza. Spēles sākumā šķita – viss kārtībā, aiziet kā vajag. Notika laikam tas, kas bija ar ”Ežiem”. Vai nu atslābām, vai sākām spēlēt viņu spēli. Labi ir tas, ka spējām saņemties, bet spēles beigas jau piederēja mums. Prieks arī pret ”Ovālu” – nikni sitās. Cepuri nost! Šo spēli salīdzinātu ar pusfinālu Latvijas kausā pret ”Miesniekiem”. Arī tā bija līdzīga spēle ar lielu cīņu līdz pat beigām. Tās varētu būt mūsu komandas divas labākās spēles.

Kluba prezidents norādīja uz lielo atbalstītāju pulku stadionā, kurā netrūka kluba jauniešu. ”Viņiem šis panākums ir ļoti svarīgs. Re, lielie veči čempioni. Viņiem tas nebija vienalga, viņiem tas patika. Viņi sajutās kā klubam piederoši. Nākamais solis varētu būt tad, kad veči parādīsies uz jauniešu spēlēm. Ja jaunieši nāk atbalstīt viņus, tad vīri varētu nākt atbalstīt jaunos viņu spēlēs.”

”Garkalne/Livonia” – RK ”Ovāls” 19:15 (14:10)

Punktu guvēji. ”Garkalne/Livonia”. Piezemējumi: Dāvis Gauja, Vitars Bloškis (2). Realizācija: Kristaps Bērziņš (2). RK ”Ovāls”. Piezemējumi: Sergejs Avdejevs, Kaspars Jakušs. Realizācija: Mihails Tumins. Sods: Mihails Tumins.

”Garkalne/Livonia”: 1-Henks Limpers, 2-Jānis Zvaigzne, 3-Gundars Grieķis (Artūrs Kaulakāns), 4-Mārtiņš Rundāns, 5-Kristaps Martinsons, 6-Artūrs Kisle, 7-Toms Zibolis, 8-Ainārs Bērziņš (Edijs Libers), 9-Norberts Bekmanis, 10-Vigo Valdavs jun. (kapteinis), 11-Vitars Bloškis, 12-Edmunds Ščavinsks (Igns Jankaitis), 13-Dāvis Gauja (Reinis Pepa), 14-Kristaps Bērziņš (Vadims Martiņenko), 15-Simons Fuko. Neizmantotās maiņas: Raitis Zalāns, Egidijus Šemeta, Emīls Akulis.

Tiesnesis: Kārlis Sarkans.