info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv

Garkalne/Livonia Virslīgas spēlē pieveic Fēniksu

25.05.2016

”Garkalne/Livonia” svētdien, 22. maijā savā laukumā Upesciemā ar 74:13 pārspēja ”Fēniksu”, tika pie otrās uzvaras Virslīgā, kurā izvirzījās otrajā vietā.

Pirmo reizi trīs piezemējumus Latvijas čempionāta spēlē izdarīja Mārtiņš Rundāns, kura līdzšinējais bagātīgākais sasniegums bija divi piezemējumi vienā spēlē. Punktu gūšanas mašīna Kristaps Bērziņš izcēlās ar piezemējumu un septiņām realizācijām – kopā 19 punktiem. Pa diviem piezemējumiem izdarīja komandas kapteinis Ainārs Bērziņš, kā arī Roberts Miksons un Kaspars Uķis. Ar vienu piezemējumu – Martēns Rišoms un Deivids Cjukša.

Salīdzinot ar trešdienas spēli pret ”Ovāls/Jīrmala”, jauna bija otrā līnija, Miksons no centra atgriezās trešajā līnija’, pēc diskvalifikācijas brīvais pussargs atkal bija Valters Raņķis, bet trīscetrtdaļniekus papildināja Uķis.

”Pirmajā puslaikā vairāk koncentrējāmies uz savu spēli, devām pretiniekiem maz iespēju, lai gan viņi pēdējā minūtē pie piezemējumua tika,” sacīja Rundāns. ”Otrajā puslaikā saņēmāmies, labi spēlēja cīņa – ”Fēniksu” pārstūmām un arī autos bijām labāki. Treneris deva atpūtu pēc tam Aināram Bērziņam, kurš pēc šīs spēles vēl piedalījās regbija 7 komandas treniņā. Tika veiktas dažas maiņas – diezgan labi no mūsu jaunajiem iesaistījās Gatis Purviņš.”

Tagad ”Miesnieki/Ķekava” ir 11 punkti (4 spēlēs), ”Garkalne/Livonia” – 10 (3), ”Fēniksam” – 5 (2), ”Ovāls/Jūrmalai” – 3 (2). un ”LMT/Eži” – 1 (1).

Nākamā spēle ”Garkalne/Livonia” Virslīgā būs tikai 15. jūnijā Juglā pret LMT/”Eži” komandu.

Garkalne/Livonia – Fēnikss 74:13 (31:8)

Garkalne/Livonia. Piezemējumi: Martēns Rišoms, Mārtiņš Rundāns (3), Roberts Miksons (2), Ainārs Bērziņš (2), Deivids Cjukša, Kaspars Uķis (2). Kristaps Bērziņš. Realizācija: Kristaps Bērziņš (7).

Fēnikss. Piezemējumi: Mārtiņš Bērziņš, Rihards Zalte. Soda sitiens: Rihards Zalte.

Garkalne/Livonia sastāvs: Matīss Vācietis, Artūrs Kaulakāns, Martēns Rišoms – Valts Ripa, Egidijus Šemeta – Mārtiņš Rundāns, Roberts Miksons, Ainārs Bērziņš (kapteinis) – Norberts Bekmanis, Valters Raņķis – Markuss Kralliišs, Deivids Cjukša, Kaspars Uķis, Ivo Kapiņš – Kristaps Bērziņš. Uz maiņu: Gatis Purviņš, Raitis Zalāns, Edgars Liepājnieks. Neizmantotā maiņa: Edmunds Ščavinsks.

Tiesnesis: Māris Zeltiņš