info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv
info@livonia-rugby.lv

Garkalnes Domes Sporta laureāts 2019

7.02.2020

Pagājušo sestdien Garkalnes novada domē notika gadskārtējā “Garkalnes sporta laureāts” ceremonija, kurā tika apbalvoti 2019. gada talantīgākie, iedvesmojošākie un vislielākos panākumus guvušie novada sportisti, treneri, sporta atbalstītāji un komandas. Arī regbija klubs ‘’Livonia” tika nominēts dažādās kategorijās, tostarp, mūsu bijušais galvenais treneris Edmundas Ščavinskas saņēma nomināciju kā gada treneris, ‘’Livonia’’ vīriešu un jauniešu komandas tika izvirzītas apbalvojumam kā gada gada labākās komandas, Daniela Šakociņa saņēma nomināciju kā gada sportiste. Savukārt Roberts Brikmanis tika nominēts kā gada labākais sportists, un uzvarēja kategorijā, kļūstot par 2019. gada Garkalnes novada labāko sportistu.
‘’Šis tiešām bija negaidīti,’’ pēc balvas saņemšanas neslēpa Roberts, uzsverot, ka izvirzīšana nominācijai vien jau ir liels pagodinājums. Mūsu sportists saka paldies komandai, treneriem un vecākiem, bez kuru atbalsta šī virsotne, iespējams, nebūtu saniegta.
Mums ir patiess prieks un lepnums par mūsu ievesmojošajiem sportistiem un pieredzes bagātajiem treneriem. Paldies Garkalnes Novada Dome par atbalstu ceļā uz šiem panākumiem! Turpināsim kopā traukties pretī panākumiem ar vēl lielāku sparu arī jaunajā sezonā!