info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv
info@livonia-rugby.lv

“Hardy working tools” regbija kauss aizceļo uz Lietuvu

25.03.2019

“Hardy Winter Rugby Cup 10s” turnīrā, kas bija “Livonia” ziemas seriāla trešais un noslēdzošais posms, uzvaras laurus atkal plūca Baltijas spēcīgākais klubs BALTREX – ŠIAULIAI , bet rīkotāji “Baltic XL/Livonia” šoreiz godpilnajā otrajā vietā.

“Hardy Winter Rugby Cup 10s” spēlēs varēja pārliecināties, ka komandas krietni uzlabojušas sportisko formu, piestrādājuši pie taktiskiem risinājumiem un rādītais sniegums bija apliecinājums tam, ka sezona nav aiz kalniem.

“Hardy Baltic Winter Rugby Cup 10s” spēles tika filmētas (video pieejams šeit: https://youtu.be/VHOgEc0yDJI) un ir nodotas jaunā Latvijas izlases galvenā trenera Gerija Vokera rīcībā. Tādējādi trenerim būs iespēja gūt labāku priekšstatu par potenciālajiem kandidātiem un šo regbistu spējām laukumā. Diemžēl, trenerim neizdosies rast pilnvērtīgu iespaidu par Latvijas regbiju, jo Latvijas čempioni Miesnieki šoreiz bija nolēmuši atsūtīt jauniešu komandu, kura līdz ar to nespēja izrādīt konkurenci “večiem”, samierinoties ar astoto vietu. Citu vienību rindās laukumā arī neredzējām regbistus, kuri vēl nesen Vokera vadībā pulcējās uz Latvijas izlases potenciālo kandidātu treniņu.

“Hardy Winter Rugby Cup 10s” piedalījās 10 komandas no Latvijas un Lietuvas, kuras bija “izsētas”, ņemot vērā iepriekšējo posmu. Vakara gaitā aizvadītas 15 spēles pēc izslēgšanas turnīru principa, un visās bija spraigas cīņas.

“Hardy Winter Rugby Cup 10s” pirmajā pusfinālā neapšaubāmie Baltijas regbija līderi “Baltrex” dabūja pasvīst, jo @Regbija klubs “Eži” parādīja “adatas”. “Baltrex” pie uzvaras gan tika, lai gan tā nenāca viegli (15-10). Otrajā pusfinālā kārtējo reizi šī seriāla ietvaros krustojās “Baltic XL/Livonia” un Siauliai RUGBY Team ceļi. “Livonieši” šoreiz “pārtrumpoja” pretiniekus, ar pacietīgiem un mērķtiecīgiem uzbrukumiem kaldinot uzvaru. Lai gan “livonieši” tikai divreiz ienesa bumbu piezemējuma zonā, aizsardzība bija uzdevumu augstumos, ļaujot pretiniekiem izdarīt tikai vienu piezemējumu. “Baltic XL/Livonia” uzvara ar 10-5 un vieta finālā.

Pārsteigums bija cīņā par “šķīvi” jeb 5. vietu. Sākot spēlēt no priekšsacīkstēm, līdz šai spēlei aizcīnījās “Garkalne/Livonia” un Regbio klubas “Geležinis Vilkas”. “Livonia” otrajai komandai spēle par 5. vietu nepadevās, sākumā “izlieto” turpinājumā neizdevās sasmelt un beigās lietuviešu “Dzelzs Vilki” svinēja uzvaru ar 20-0.

Spēlē par 3. vietu “Ežiem” nācās atzīt Šauļu komandas pārākumu 5-10, tādējādi lietuvieši – tāpat kā pirmajos divos posmos – ieņēma trešo vietu. Turnīra un visa seriāla fināla spēlē “Baltrex” vairs vaļības neatļāvās cīņā ar “Baltic XL/Livonia”. “Livonieši” tā arī neuzlauza pretinieku aizsardzības mūrus, mājiniekiem daudz nācās spēlēt bez bumbas, kas atņēma spēkus, un beigās zaudējums ar 0-15.
Par “Hardy Winter Rugby Cup 10s” 3. posma labāko spēlētāju atzina “Baltrex” regbistu Armandu Kaļinausku.

Visā seriālā pārliecinoši labākā bija “Baltrex” komanda, “Šiauliai” ar trīs trešajām vietām bija otrie labākie, bet “Baltic XL/Livonia” pēdējā posmā iegūtā otrā vieta ļāva kopvērtējumā izcīnīt trešo vietu.

Treneru atzītie labākie katras komandas spēlētāji visa seriāla gaitā: Roberts Brikmanis (Baltic XL/Livonia), Kaspars Brezinskis (Garkalne/Livonia), Žigimantas Radžus (Baltrex), Arminas Imbrozaitis (PRC), Matas Miežys (Šiauliai), Roberts Govorkovs (Miesnieki), Dairis Baranovs (LMT Eži), Ross Benijs Kolsons (Geležinis Vilkas).
Visa seriāla labākais spēlētājs- Žigimants Radžus, bet visvairāk piezemējumus (70 punkti) izdarīja Martins Landsberģis.
Paldies atbalstītājiem CIDODobeles dzirnavnieks , Mūrbūdu sidrsHardex Baltic SIA par sarūpētajām balvām!

Pirms “HardyWinter Rugby Cup 10s” apbalvošanas svinīgās daļas visa regbija saime ar klusuma brīdi pieminēja Dāvi Pērkonu, kurš pazuda bez vēsts Ziemassvētku laikā. Diemžēl, sestdien turnīra laikā saņēmām skumju vēsti – Olainē atrastas Pērkona mirstīgās atliekas.

“Hardy Winter Rugby 10s” kopvērtējums:
1. “Baltrex”
2. “Baltic XL/Livonia”
3. “Šiauliai”
4. “LMT Eži”
5. “Geļežinis Vilkas”
6. “Garkalne/Livonia”
7. PRC
8. “Miesnieki”
9. “Fēnikss”
10. VRA

“Livonia Winter Rugby 10s” seriāla kopvērtējums:
1. “Baltrex”
2. “Šiauliai”
3. “Baltic XL/Livonia”
4. “Miesnieki”
5. “LMT Eži”
6. “Vairas”
7. “Garkalne/Livonia”
8. PRC
9. “Fēnikss”
10. “Geļežinis Vilkas”
11. VRA