info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv

Huracan/Livonia iegūst Latvijas kausu regbijā 7

11.05.2014

Par 2014. gada Latvijas kausa ieguvēju regbijā 7 kļuvusi RFC ”Livonia” komanda ”Huracan/Livonia”, kuras kapteinis Kristaps Bērziņš tika atzīts par turnīra labāko spēlētāju, bet otra kluba komanda ”Battery/Livonia” ieguva trešo vietu, un tās spāņu spēlētājs Alehandro Mojano kļuva par turnīra labāko punktu guvēju.

”Huracan/Livonia” svētdien, 11. maijā ”Depo” laukumā Siguldā pārliecinoši aizvadītā finālmačā ar 27:0 uzvarēja RK ”1964” komandu savam klubam izcīnot jau otro trofeju šajā sezonā pēc Prezidenta kausa klasiskajā regbijā aprīļa sākumā.

Diemžēl izpalika ”Livonia” – 2012. un 2013. gada Latvijas kausa izcīņas finālistu cīņa ar pēdējo piecu Latvijas kausa izcīņu uzvarētājiem – RK ”Miesnieku” komandu tās spēcīgākajā sastāvā, kas Siguldā uz trofejas aizstāvēšanu ne tikai neieradās, bet par šādu nodomu apstiprināja tikai īsi pirms sacensību sākuma. Tādējādi saspringtākais ”’Huracan/Livonia” izvērtās grupu turnīra pēdējā mača pirmais puslaiks pret ”Beverīna/Fēnikss”, spēlē, kas noslēdzās 28:7. Pārējās spēlēs perfekti darbojās aizsardzība nemaz neļaujot pretiniekiem tikt pie punktiem.

Priekšsacīkšu grupā ”Huracan/Livonia” uzvarēja arī RK ”Sigulda” 46:0, bet vēlāk pusfinālā LSPA/”Jūrmalu” ar 39:0. Finālmačā jau pirmajā puslaikā notikumus laukumā pārliecinoši kontrolēja livonieši, kuri neļāva pretiniekiem tikt pie bumbas. Ar Aināra Bērziņa un Toma Ziboļa piezemējumiem ”Huracan/Livonia” ieguva 10:0 pārsvaru, bet otrajā puslaikā piezemējumus izdarīja Vigo Valdavs juniors, kuram arī viena realizācija, Reinis Pepa un Kristaps Bērziņš.

”Battery/Livonia” priekšsacīkstēs ar 24:7 uzvarēja LLU/”Telms” ar 53:0 – ”Vikingus” un ar 19:5 – LSPA/”Jūrmala”. Pusfinālā ”Livonia” otrā komanda ar 7:21 zaudēja RK ”1964”, bet spēlē par trešo vietu vēlreiz, šoreiz ar 39:0 uzveica LSPA/”Jūrmalu”. Mojano izdarīja 11 piezemējumus, savācot 55 punktus.

”Huracan/Livonia”: Artūrs Kisle, Toms Zibolis, Ainārs Bērziņš, Norberts Bekmanis, Vigo Valdavs jun., Reinis Pepa, Kristaps Bērziņš (kapteinis), Vadims Martiņenko, Pavels Tulubjevs, Artūrs Ozoliņš, Jānis Riekstiņš. Komandas vadītājs: Jānis Zuments

”Battery/Livonia”: Edijs Libers, Gundars Grieķis, Jānis Zvaigzne, Alehandro Mojano, Gedimins Švoba, Artis Jurkovskis, Raivis Jermacāns, Semjons Petjuņins, Emīls Akulis, Jānis Voins, Edgars Vasiļjevs. Komandas vadītājs: Nikolajs Petjuņins