info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv
info@livonia-rugby.lv

Jaudīgs treniņš “Ģimenes dienu” ziemas sezonas pēdējā nodarbībā

3.04.2019

Iespaidīgi un jaudīgi nedēļas nogalē tika pielikts punkts RFC “Livonia” ziemas sezonas pasākumiem. “Livonia” rīkoto “Regbija ģimenes treniņu” trešajā nodarbībā dalībnieku skaits pārspēja visas prognozes, jo sportiskās aktivitātes izbaidīja gandrīz divi simti dažāda vecuma cilvēku.

“Livonia” ģimenes treniņu trešajā nodarbībā “Skonto” hallē pulcējās 150-170 sporta aktivitāšu mīļotāju – no maziem bērniem līdz kungiem ar lielu dzīves pieredzi. Daudzu “Livonia” treneru aprūpēti, visiem dalībniekiem tika nodrošinātas visdažādākās izklaides – tika nodrošinātas azartiskas un jautras spēles gan ar regbija bumbu, gan bez tās. Sportiskās kompānijas izmēģināja spēkus “tag” regbijā, dažādās veiklībās un ātruma stafetēs, regbistu pavadībā izmēģināja auta liftus un tvērienus, bet ierasti pēc sportiskām aktivitātēm tika sarūpēts brangs “trešais puslaiks” – klinģeris, augļi, saldumi un sulas.

Šis bija trešais un noslēdzošais “Livonia” ģimenes treniņš, kas bija tikai daļa no iespaidīgajiem – Latvijas regbijā līdz šim neredzētiem – pasākumiem ziemas sezonā. Šogad ierasto “Livonia Winter 10s” turnīru profesionālajām komandām nomainīja seriāls ar trīs posmiem, dāmu komandām ierasti tika rīkots “Livonia Winters cup 7s”, bet jaunieši sacentās “Livonia Youth Winter Cup” turnīra divos posmos.

“Tas bija kaut kas fantastisks. Emocijas un visu klātesošo prieks deva tādu enerģiju, ko nevar vārdos izteikt. Šis noslēdzošais ģimenes treniņš pilnīgi noteikti tikai vairojis mūsu apņēmību rīkot līdzīgas nodarbības arī vasarā un šoreiz uz zālāja laukuma,” saka “Livonia” menedžere Marta Ozola.

Ņemot vērā negaidīti lielo atsaucību, “Livonia” menedžments uzsācis darbu pie vasaras pasākumu plānošanas. Jau tuvākajā laikā informēsim par “Livonia” regbija aktivitātēm 2019. gada vasarā, kas būs paralēli jauniešu, meiteņu un vīru komandu spēlēm. Sekojiet līdzi jaunumiem mūsu “Facebook” lapā, “Instagram” un “Twitter”!