info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv
info@livonia-rugby.lv

Jaunajiem livoniešiem labi sasniegumi Lietuvā.

25.06.2019

RFC “Livonia” U-11, U-13 un U-15 jauniešu komandas aizvadījušas nelielu tūri Lietuvā, kur divos turnīros gūti labi panākumi. 1. jūnijā Šauļos 11. starptautiskajā jauniešu regbija turnīrā “Felikso Paškevičiaus taure 2019” startēja U-13 komanda, savukārt 2. jūnijā regbija 7 festivālā Viļņā dalību ņēma visas trīs komandas.

Šauļu turnīrā U-13 komanda izcīnīja augsto otro vietu. Savukārt Viļņas turnīrā U-15 komanda spēcīgā konkurencē ieņēma sesto vietu, bet U-13 komanda palika nepārspēta un pirmā vieta astoņu komandu konkurencē. U-11 regbistu komandai šoreiz solis aiz goda pjedestāla- ceturtā vieta.

“Gan viens, gan otrs turnīrs ir jau ar stāžu un pulcē spēcīgas vienības – Regbio Klubas Vairas, Kaļiņingradas un Ukrainas komandas, arī mūsu Regbija klubs MītavaRegbija klubs ”Eži” / Rugby club “Eži”. Abos turnīros spēles risinājās uz perfekti sagatavotiem regbija laukumiem, kas pašu mājās negadās tik bieži, tāpēc gandarījums gan pašiem jaunajiem regbistiem, gan līdzi atbraukušajiem vecākiem,” stāsta “Livonia” prezidents Vigo Valdavs seniors. “Varēja redzēt, ka jaunieši ir labi strādājuši treniņos un treneru norādes ir devušas rezultātu. Redzams, ka ne tikai treneru ieguldītais darbs, bet arī spēļu prakse ar spēcīgiem pretiniekiem dod izaugsmi “Livonia” jaunajai paaudzei.”

“Tagad aktīvs organizatoriskais darbs, lai augustā augstā līmenī sarīkotu tradicionālo “Livonia” jauniešu nometni, bet tad mūs sagaida turnīrs Kaļiņingradā. Pēc tam mums arī turnīri Berlīnē un Prāgā, bet neaizmirsīsim par pašmāju sacensībām, kurās tieksimies tikai pēc augstākajām vietām,” piebilst Valdavs.