info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv
info@livonia-rugby.lv

Jaunajiem livoniešiem panākumi Uzvaras parkā; pie spēlēšanas beidzot tiek arī U-18 komanda

8.10.2019

“Livonia” klubam notikumiem bagāta nedēļas nogale. Dāmām uzvara Latvijas čempionāta posmā, vīriem lielajai komandai nenotikusi spēle, bet paralēli pie spēlēšanas tika arī jaunieši sistēmas regbisti. Uzvaras parkā ar “Livonia” komandu dominanci notika Latvijas jauniešu čempionāta trešais posms, bet savas pirmās Latvijas čempionāta sacensības sezonā aizvadīja U-18 vecuma komandas.

Lielākos panākumus guva treneru Artūrs Baranovskis, Ulda Ozoliņa un Aivars Krūmiņš vadītās komandas – attiecīgi U-10, U-12 un U-14 vecuma grupas “Livonia” komandas.

U-10 vecuma grupā Artūra Baranovska trenētie paši jaunāki livonieši sešu komandu konkurencē bija trešie, lai gan oficiāli vietu sadalījums šajā vecuma grupā netiek izspēlēts. Komandas aizvadīja 2×5 minūšu ilgas cīņas, bet “Livonia” pretiniekos bija “Baldone”, RK Jūrmala, RAA, SK Imanta un “Uguns lauvas” komandas.

U-12 vecuma grupā otro reizi Uzvaras parkā pirmie bija Ulda Ozoliņa vadītie “Jaunpiebalga/ Livonia” regbisti. Sacensībās septiņas komandas bija sadalītas divās grupās, un vienā no tām bez lielām problēmām labākie bija livonieši. Finālā viņiem bija jātiekas ar “Eleja Transact Pro”, kuri tika pieveikti arī bez lielām problēmām – 35:15.

U-14 vecumā grupā spēja savākties vien trīs komandas. Aivara Krūmiņa vadītā “Livonia” vienība ar 30:5 uzvarēja “Eleju Transact Pro” un 55:0 “Baldone/ Miesnieki” jauniešus.

Tādējādi U-12 un U-14 vecuma grupās livonieši ir tuvu čempionu titulam, ko vajadzētu oficiāli iegūt sezonas noslēdzošajā posmā 13. oktobrī.

Tikmēr Rīgas Tehniskās koledžas laukumā vienlaicīgi ar Latvijas čempionāta posmu dāmām risinājās pirmais U-18 komandu sabraukums. Dažādu iemeslu dēļ šoreiz livoniešiem nācās samierināties ar trīs zaudējumiem (0:38 pret “Miesnieki”, 7:47 pret “Eleja” un 5:19 pret LMT Regbija klubs Eži) un ceturto vietu četru komandu konkurencē.