info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv
info@livonia-rugby.lv

Jauno livoniešu cīņas pludmalē un treniņi Misā

5.09.2020
RFC “Livonia” jaunie regbisti atzīstami aizvadījuši cīņas Latvijas pludmales regbija čempionātā U-14 un U-16 vecuma grupās. Savukārt Vecumnieku pagasta Misā sākusies jauno livoniešu treniņnometne, kurā tiks likti pamati un uzlabota fiziskā sagatavotība saspēlei pirms sacensībām.
U-14 vecuma livonieši izcīnīja otro vietu astoņu komandu konkurencē, bet bija labākie starp Latvijas komandām, jo piedalījās arī Lietuvas vienības. Savukārt U-16 vecuma grupā “Livonia” bija ceturtā, Latvijas komandu konkurencē mūsējiem trešā vieta.
U-14 sacensībās “Livonia” piekāpās tikai Lietuvas komandai “Baltrex”. Pusfinālā ar 8:3 pieveikta Elejas komanda, bet lielajā finālā vēlreiz nācās atzīt “Baltrex” pārākumu (7:9).
U-16 sacensībās “Livonia” regbistiem pēc zaudējuma savā grupā “Baltrex” vienībai nācās samierināties ar spēli par trešo vietu. Latvijas komandu duelī livonieši ar 3:5 zaudēja “Elejai” un ieguva ceturto vietu.
“Cīnījāmies godam, abās vecuma grupās galvenokārt pietrūka fiziskā sagatavotība, lai gūtu vēl labāku rezultātu. Esam priecīgi ar to, ko sasniedzām šajā turnīrā. Turnīrs ļoti labi noorganizēts un patiess prieks, ka arī pludmales regbijs aug!”, saka “Livonia” komandu treneris Artūrs Baranovskis.
Šobrīd kopumā “Livonia” jauniešu grupām ir aktīvs periods, jo Misā sākusies treniņnometne. Desmit dienu garumā treniņu nodarbībās uzlabos fizisko formu un saspēli vairāk nekā 30 bērni daudzās vecuma grupās – no U-8 līdz U-17.
“Saistībā ar Covid-19 mums bija saraustīts sagatvošanās posms, tāpēc centīsimies Misā treniņos ielikt kādu fizisko bāzi un uzlabot saspēli. Mums šī nometne būs nozīmīgs posms, lai labāk sagatvotos Latvijas sacensībām,” saka “Livonia” prezidents un kluba jauniešu sistēmas patrons Vigo Valdavs seniors.