info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv

Kalve pārspēta arī LČ spēlē

13.07.2013

“Garkalne/Livonia” sestdien, 13. jūlijā Upesciemā ar 32:13 uzvarēja “Kalvi” Latvijas čempionāta spēlē pretiniekus pārspējot otro reizi sezonā pēc maijā gūtās uzvaras Latvijas kausa ceturtdaļfinālā.

Pēc šīs uzvaras “Garkalne/Livonia” izvirzījās pirmajā vietā turnīra tabulā, taču ir aizvadījusi vienu spēli vairāk nekā abi tuvākie konkurenti LMT/”Eži” un “Miesnieki”, kas piecās spēlēs vēl nav zaudējuši. Trīs pieminētās komandas ir garantējušas vietu pirmajā četriniekā otrajā posmā.

Mačā pret “Kalvi” galvenā trenera Marka Allena īsas prombūtnes laikā vadīja Vilmārs Sokolovs, uzvarētāji izdarīja piecus piezemējumus, sastāvā bija septiņi lietuvieši. Vairāki vietējie spēlētāji ārstē savainojumus, kāds nevarēja uz maču atbrīvoties no darba.

“Pirmās piecdesmit minūtes līdz 15:13 bija smagi, taču vēlāk pretinieki pagura, kļuva vieglāk un izdarījām virskni piezemējumu,” sacīja Sokolovs. Nākamā spēle LČ, kas livoniešiem pirmajā posmā būs pēdējā, notiks 18. jūlijā Juglā, pret LMT/”Ežiem”.

“Garkalne/Livonia” – “Kalve” 32:13 (15:13)

Punktu guvēji “Garkalne/Livonia”. Piezemējumi: Gedimins Švoba, Kristaps Bērziņš, Toms Zibolis, Vitars Blošķis, Ēvalds Kasmausks. Realizācija: Bērziņš (2). Sods: Bērziņš.

“Garkalne/Livonia” sastāvs: 1- Raitis Zalāns, 2-Bruno Vanags, 3-Toms Gabrilaitis, 4- Edijs Libers, 5-Gedimins Švoba, 6-Mārtiņš Rundāns, 7-Aleksejs Bočarovs, 8-Jānis Zvaigzne, 9-Laurins Prelgausks, 10-Edmunds Ščavinsks, 11- Kristaps Bērziņš, 12-Toms Zibolis, 13-Vitars Blošķis, 14-Mārtiņš Upītis, 15-Ēvalds Kasmausks. Uz maiņu: Jānis Svilis, Vigo Valdavs juniors.