info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv
info@livonia-rugby.lv

Kurši Livonia piedalās Scandinavian Open Sevens 2011.

30.06.2011

Sestdien, 30. jūnijā, Upesciema stadionā risinājās “Autowelt” Latvijas čempionāta regbijā 7 otrais posms. Pārliecinošu uzvaru tajā izcīnīja meistarsacīkšu līderi “LDE/Miesnieki”, nostiprinot savas līderpozīcijas kopvērtējumā.

Kurši/Livonia komandai bija lieliska iespēja gan pavērot, gan laukumā sacensties ar tādu valstu pārstāvjiem kā Anglija, Īrija, Francija, Fidži, Vācija, Nīderlande, Moldova, Zviedrija, Dānija un Norvēģija u.c.

Puišu uzdevums turnīra ietvaros bija iekļūt ceturtdaļfinālā, kur astoņām stiprākajām komandām, sadaloties divas grupās, bija jānosaka turnīra finālisti. Iekļūstot labāko astotniekā Kurši sev varēja nodrošināt trīs augsta līmeņa spēles, lai gūtu tik ļoti nepieciešamo pieredzi, kas viņiem arī izdevās.
Pirmajā spēles dienā mūsu komanda bija ielozēta vienā apakšgrupā ar Islandes, Dānijas un Anglijas komandām. Islandes un Dānijas komandas tika pieveiktas pārliecinoši, bet spēlē ar Anglijas universtātes vienību galveno lomu abu komandu dalībniekiem „nozaga” tiesnesis, vienā no spēles epizodēm vienlaicīgi no laukuma noraidot trīs (!!!) Kuršu regbistus, atstājot mūsu komandu uz laukuma četratā pret septiņiem regbija dzimtenes pārstāvjiem.
Rezultātā apakšgrupā viens zaudējums, taču pateicoties labākai iekrāto un ielaisto piezēmejumu skaitam attiecībā pret pārējo apakšgrupu otrajām vietām, Latvijas pārstāvji iekļuva astotdaļfinālā, kas nozīmēja, ka turnīra otrajā dienā būs jacīnās pret RAF komandu (Royal Air Force, Anglija), Trinity studentu vienību no Īrijas un Moldovas komandu.
Otrajā turnīra dienā mūsu puiši zaudēja visām trim spēcīgajām vienībām, bet par viņu cīņassparu liecina kaut vai tas, ka visās trijās spēlēs mēs guvām piezemējumus un tikai spēlē pret turnīra nākošajiem uzvarētājiem īriem rezultāta starpība sasniedza vairāk kā divus piezemējumus.
Turnīra finālā Trinity vienība no Īrijas aizraujošā un spraigā cīņā apspēlēja pieredzējušos sportistus no Susies Saloon vienības no Holandes.
Kurši/Livonia komanda noslēdza turnīru 7. vietā.