info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv

Labs pārbaudījums pirms Latvijas klasikas

27.08.2019

“Garkalne/Livonia” sestdien turpināja savu debiju spēcīgajā Baltic Top league savā trešajā mačā notikumiem bagātā cīņā ar 27:51 (12:31) piekāpjoties spēcīgajam Šauļu klubam BALTREX – ŠIAULIAI.

Spēle ar “Livonia” klubam draudzīgo “Baltrex” komandu sākās cerīgi, jo uz Šauļu komandas piezemējumu+realizāciju izdevās atbildēt ar to pašu – 7:7. Tomēr pirmā puslaika turpinājumā Šauļu komanda parādīja savus muskuļus, izvirzoties drošā vadībā ar 31:12.

Otrais puslaiks iesākās cerīgi, izdevās nedaudz saasināt cīņu, gūt punktus, bet tad sekoja izšķirošais mājinieku izrāviens – 17:51, no kā grūti atgūties. Mača izskaņā situāciju nedaudz uzlaboja Vigo Valdavs un Roberts Brikmanispiezemējumi.

Par labāko livoniešu sastāvā atzina Janeks Taškāns, kurš mačā izcēlās ar vienu piezemējumu.

Livoniešiem šis bija otrais zaudējums trīs mačos, bet joprojām komandai ir labas iespējas iekļūt pusfinālā. Vēl sestdien Baltijas TOP līgas trešās kārtas mačos Lietuvas klubu duelī čempioniem Šauļu Regbio Klubas Vairas nācās nedaudz panervozēt un uzvara pār Kauņas “Žalgiris” tikai ar 25:13, bet Latvijas čempioni Miesnieki sīvā cīņā ar 25:23 uzvarēja Siauliai RUGBY Team, ko livonieši pirms tam bija uzveikuši ar 24:11.

Nākamajā kārtā 24. augustā Baltijas TOP līgā paredzēti divi Lietuvas klubu dueļi un Latvijas klasika – “Garkalne/Livonia” dosies uz Baldoni, kur tiksies ar saviem sīkstākajiem pretiniekiem “Miesnieki”. Spēles sākums Baldones stadionā pulksten 16:00. Aicinām visus regbija cienītājus!