info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv
info@livonia-rugby.lv

Latvija piekāpjas Lietuvai pārbaudes spēlē

21.10.2012

Taču rezultāts šoreiz nebija galvenais, jo mūsu izlases jaunais galvenais treneris Sergejs Lisko centās noskaidrot galvenos kandidātus uz valstsvienības sastāvu Eiropas Nāciju kausa mačiem. Pirmā spēle šoruden paredzēta izbraukumā pret Serbiju 27. oktobrī, bet otrā 3. novembrī pulksten 14.00 pret Dāniju “Daugavas” stadionā.
Jāuzsver, ka šoreiz pārbaudes spēlei bija nevis oficiāls, bet gan eksperimentāls raksturs. Abas komandas aizvadīja piecus periodus pa 20 minūtēm, katrā no tiem spēlējot ar citādu virknējumu. Punktus mūsu komandas labā guva Mihails Tumins, kurš izdarīja pirmo piezemējumu un pēc tam izpildīja trīs precīzus realizācijas sitienus (11 punkti), kā arī pa piezemējumam Leno Bramaņa (5p.) un Arvja Pilenieka (5p.) rēķinā.

Latvijas izlases galvenais treneris Sergejs Lisko:

– Latvijas valstsvienības spēlētājiem šajā mačā bija divi galvenie uzdevumi. Pirmais no tiem – minimizēt cilvēku skaitu rakos un saglabāt bumbu, bet otrais – trīsceturtdaļniekiem nospēlēt plašāk. Līdz spēles beigām mums šos uzdevumus izdevās atrisināt. Jāatzīst, ka mača sākumā mums bija vairākas kļūdas aizsardzībā un arī fiziskā sagatavotība krasi kontrastēja ar sāncenšiem. Tagad vēlreiz jānoskatās spēles video ieraksts, jācenšas pastiprināt savus plusus, bet rīt jau jānosauc sastāvs, kādā komanda dosies uz Serbiju.

Jānis Erenbergs,
Latvijas Regbija federācijas
preses sekretārs

Šajā spēlē piedalījās arī vairāki RK LIVONIA spēlētāji: Vigo Valdavs jr., Artūrs Kaulakāns, Gints Viesturs Vārpa, Artūrs Kisle, Edijs Libers, Martins Kvins un Kaspars Birkenfelds.