info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv
info@livonia-rugby.lv

Latvijas izlases paplašinātajā sarakstā 14 livonieši

20.10.2014

Četrpadsmit RFC ”Livonia” pārstāvji iekļauti Latvijas valstsvienības paplašinātajā kandidātu sarakstam rudens cikla spēlēm pret Ungāriju un Kipru.

Kandidātu sarakstā iekļauti: Gundars Grieķis, Artūrs Kaulakāns, Kristaps Martinsons, Valts Ripa, Ainārs Bērziņš, Mārtiņš Rundāns, Artūrs Kisle, Norberts Bekmanis, Vigo Valdavs, Reinis Pepa, Dāvis Gauja, Kristaps Bērziņš un Simons Fuko. Tŗīs – Gauja, Grieķis un Ripa šovasar spēlēja Latvijas U20 izlasē Eiropas čempionātā Čehijā.

Izlases kandidātiem turpinās treniņi Sergejs Lisko vadībā, bet sastāvs pirmajai spēlei 2. npvembrī pret Ungāriju viesos varētu tikt nosaukts svētdien pēc abpusējas pārbaudes spēles.

Jau tagad zināms, ka savainojumu dēļ pret ungāriem nevarēs spēlēt Ainārs Bērziņš un Valdavs. Mikrotraumas pēc izšķirošajām spēlēm Latvijas čempionātā ir vairākiem citiem spēlētājiem. Kluba vadfītājs Jānis Zuments tomēr vēlētos aktīvāku treniņu apmeklējumu. ”Viss ir atkarīgs no pašu aktivitātes un vēlmes spēlēt. Treniņu apmeklējums mani pagaidām neapmierina,” saka Zuments.

”Domāju ka senioru spēlētāji ir saguruši no izstieptās un smagās sezonas, līdz ar to var rasties problēmas ar treniņu apmeklējumu,” tāds ir RFC ”Livonia” prezidenta Vigo Valdava seniora viedoklis.

Savās mājās 15. novembrī Latvija uzņems Kipru.

Četrpadsmit kandidātu paplašinātajā sarakstā ir arī ”Miesniekiem”, vienpadsmit – no ”Ežiem” un deviņi – no RK ”Ovāls”. Pārējo klubu pārstāvniecība ir mazāka.

Valters Nikans

Foto: Zigismunds Zālmanis (RFC ”Livonia”)