info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv
info@livonia-rugby.lv

Latvijas meistarsacīkstes regbijā: Garkalne/Livonia uzvar Liepājas Vikingi/Grobiņa.

21.07.2012

Sestdien, 21. jūlijā, Grobiņas stadionā notika “Livland” Latvijas meistarsacīkšu spēle starp “Vikingi/Grobiņa” un “Garkalne/Livonia”. Ar 99:0 (43:0) uzvaru izcīnīja “Garkalne/Livonia”.
“Garkalne/Livonia” regbistiem tā bija trešā uzvara četrās spēlēs un komanda ar 16 punktiem pacēlās uz trešo vietu turnīra tabulā. Savukārt liepājniekiem tas bija piektais zaudējums piecos mačos, pēc kura vienība turpina atrasties turnīra tabulas pēdējā (astotajā) ailītē.

“Vikingi/Grobiņa” galvenais treneris Aivis Ašmanis:

– Lai arī zaudējām iespaidīgi ar 0:99, mēs cīnījāmies un centāmies nospēlēt pēc iespējas labāk. Jau kuro spēli pēc kārtas mūsu rindās ir vērojams progress. Ja tā turpināsim, neizpaliks arī uzvaras.

RK “Livonia” prezidents Vigo Valdavs:

– Noteikti jāpasaka paldies “Vikingiem” par lielisko uzņemšanu. Grobiņas stadiona laukums bija teicami sagatavots. “Vikingi/Grobiņa” ir perspektīva komanda, kas pēc gadiem četriem varētu nopietni konkurēt ar Latvijas vadošajām komandām. Rezultāts gan bija gana liels, taču gribētu uzsvērt, ka mūsu vienība nepildīja spēles uzdevumu un nerealizēja mača plānu.

Jānis Erenbergs,
Latvijas Regbija federācijas
preses sekretārs