info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv

“Livoni-2” regbistiem laba pieredze spēlē pret “Ežiem/RFS”

15.06.2017

Latvijas regbija čempionātā ceturtdien, 15. jūnijā, savu spēli aizvadīja “Livonia” tuvākās rezerves jeb “Livonia-2”. Jaunajiem livoniešiem šoreiz nācās piekāpties citiem dublieriem “Eži/RFS” ar 7:41 (7:19).

Spēles sākumā “Livonia-2” izdevās iesaistīties cīņā, tomēr 1. puslaika vidū lēnām iniciatīva pārgāja pretinieku pusē. Pēc pārtraukuma spēles gaita nemainījās, nācās atzīt “Eži/RFS” pelnītu pārākumu.

Nikolajs Petjuņins, “Livonia-2” treneris: “Nespējām saņemties un neesam vēl tik labi trenēti. Mums ir jauni, nepieredzējuši spēlētāji, bet viņiem ir jauni, bet pieredzējuši regbisti. Viņiem dažas labs gados jauns regbists ir jau kādus gadus 10 regbijā, kas arī bija redzams laukumā. Neko, mācāmies un šādās spēlēs krājam pieredzi. Otrajā puslaikā pat vienā brīdī varēja redzēt, ka puišiem nolaidās rokas, bet tad pēc maiņas līdera pienākumus uzņēmās Jānis Svilis. Pirms tam mums trūka tieši līdera laukumā, kas savāktu komandu, bet ar šo maiņu izdevās izbēgt no pilnīgas sagrāves. Patīk, kā nospēlējām autos, kur mums ir vajadzīgā kustība. Priecē, ka mums laukumā parādās sarunāšanās, jo pirms tam komunikācija laukumā nebija tajā labākajā līmenī. Patīk ka puiši viens otru atbalsta, ir redzama disciplīna. Ja zaudējam, tad zaudējam visi kopā – kā komanda.”

“Livonia-2” šis bija otrais zaudējums trijās spēlēs. Livoniešu dublieri sezonu sāka ar drošu uzvaru pār “Jūrmalu” (30:0), bet tad ar 3:77 bez variantiem zaudēja labākajiem “ežiem” – “LMT/Eži” komandai.

Ja ceturtdien tikās abu klubu dublieri, tad Latvijas regbija čempionātā otrdien, 20. jūnijā Upesciemā tiksies klubu pirmās komandas “Garkalne/Livonia” pret “LMT/Eži”. Savukārt “Livonia-2” nākamā spēle būs 7. jūlijā pret “Fēnikss”.