info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv

Livonia 2 iekļūst Latvijas kausa pusfinālā, kur iespēja sacensties ar kluba pirmo komandu

24.04.2016

Sestdien Ozolniekos notikušajā Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfināla spēlē starp divām Pirmās līgas komandām ”Livonia 2” ar 24:14 uzvarēja ”LLU/Ozolnieki” un iekļuva pusfinālā Latvijas kausa izcīņā, kurā iespējama cīņa pret mūsu kluba pirmo komandu.

Pusfinālā ”Livonia” otrajai komandai būs jāspēlē ar ”Garkalne.Livonia” un ”Fēnikss” 23. jūlijā paredzētā atlikušā ceturtdaļfināla uzvarētāju.

Jau agrāk pusfinālā ceturtdien iekļuva ”Ovāls/Jūrmala”, kas pieveica ”Ežus/EK sistēmas” un spēlēs ar kausa pašreizējiem īpašniekiem ”Miesniekiem”, kas šajā kārtā bija brīvi. Abi pusfināli notiks 30. jūlijā, fināls – 6. augustā.

”Livonia 2” treneris Nikolajs Petjuņins atzina, ka spēlētāji spēles plānu izpildījuši par 80 procentiem. ”Beigās gan sāka pietrūkt fiziskā spēka, taču galvenais bija tas, ka visu spēles laiku puiši ievēroja disciplīnu, un nebija nekāda jucekļa. Var just, ka jaunā komanda ir saliedējusies. Īpaši vēlos uzteikt Eduardu Želvi.

”RFC ”Livonia” prezidents Vigo Valdavs bija saskatījis ļoti sakarīgu komandas spēli. ”Otrajā puslaikā tā gan mazliet pašķobījās, taču kopumā labi nospēlēja gan cīņas spēlētāji, gan ”vējeris”, ” novērtēja Valdavs.

”LLU/Ozolnieki” galvenais treneris treneris Arvis Pilenieks atzina, ka spēle iznāca līdzvērtīga, bez liekiem asumiem, interesanta. ”Varēja just, ka pretinieki šosezon jau bija spēlējuši, kamēr mēs vēl ne.”