info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv
info@livonia-rugby.lv

Livonia 2 pēdējā pārbaude pirms pirmās līgas starta

17.04.2016

Pēdējo pārbaudes spēli pirms sava starta jaunizveidotajā Latvijas čempionāta pirmajā līgā sestdien, 16. aprīlī Anniņmuižas laukumā aizvadīja ”Livonia” otrā komanda.

Pretiniekos bija Lietuvas čempionvienības Šauļu ”BaltRex” otrā komanda, kas bija pārāka ar 36:0. ”Ja salīdzina šo mūsu jauno komandu ar to, kas bija vēl pirms pusotra mēneša, tad tagad rādītais jau izskatās pēc regbija. Ir jūtams progress,” norāda RFC ”Livonia” prezidents Vigo Valdavs.

”Šis mums ir viens no sastāviem, jo otrā komanda mums ir trīs dažādās kombinācijās,” skaidroja Valdavs.

Trešdien, 20. aprīlī pirmās līgas čempionāta pirmajā spēlē Nikolaja Petjuņina un Ulda Ozoliņa vadītā ”Livonia” otrā komanda savā laukumā Upesciemā uzņems ”Miesnieku” otro komandu. Spēles sākums plkst. 19.

Spēlētāju otrajam sastāvam ir daudz, un ir zināmi 15 ”Livonia” spēlētāji, kuri jaunajā sezonā nedrīkstēs pārstāvēt otro komandu, jo būs tiesīgi doties laukumā tikai pirmās komandas rindās. Tie ir Gundars Grieķis, Uvis Vasiļenko, Egidijus Semeta, Mārtiņš Rundāns, Ainārs Bērziņš, Norberts Bekmanis, Valters Rankis, Reinis Pepa, Vigo Valdavs, Pavels Tulubjevs, Kristaps Bērziņš, Roberts Miksons, Artūrs Kaulakāns, Edijs Libers un Kristaps Martinsons.

Visi pārējie kluba spēlētāji var spēlēt gan pirmajā, gan otrajā komandā.

Valters Nikans

Foto: Zigismunds Zālmanis (RFC ”Livonia”)