info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv
info@livonia-rugby.lv

“Livonia” apbalvo labākos zelta sezonā

29.01.2020

“Livonia” kluba sistēmas komandām šogad bija lieli panākumi ne tikai Latvijas mērogā, bet arī ārpus valsts robežām. Lai suminātu visa vecuma sportistus un atcerētos panākumus, “Livonia” visas paaudzes pulcējās uz sezonas noslēguma pasākumu, kas risinājās viena no “Livonia” atbalstītāju mājvietā – Garkalnes novada domē.

“Livonia” jauniešu sistēmas komandas šogad bija labākās divās vecuma grupās, kas apliecina, ka klubam aug laba regbija jaunatne. U-12 grupā, uzvarot pēdējā posmā, zelta medaļas sezonas kopvērtējumā sev nodrošināja “Jaunpiebalga/Livonia” (treneris Uldis Ozoliņš). U-14 vecuma grupā “livonieši” sev zeltu bija nodrošinājuši jau pirms pēdējā posma, bet visas sezonas gaitā Aivars Krūmiņš vadītā komanda piedzīvoja tikai vienu neveiksmi. U-16 vecuma grupa ar tikai šogad “savāktu” sastāvu izcīnīja trešo vietu četru komandu konkurencē (treneris Artūrs Baranovskis).

Zelta sezonu kuplināja pieaugušo komandu panākumi. “ LSPA/Livonia” sievietes izcīnīja otro vietu Eiropas klubu turnīrā (Pēterburgā). Tāpat arī dāmas pēc kūtri aizvadīta sezonas sākuma sapurinājās un tika pie abiem tituliem – izcīnīja Latvijas kausu un zeltu Latvijas čempionātā četru posmu summā. Vīriem šogad atkal zelts klasiskajā regbijā, bet dažādu apstākļu dēļ septītniekā bija jāsamierinās ar otro vietu. Diemžēl trofeju pūru nebija iespējams papildināt citās sacensībās, jo Latvian Rugby Federation šogad nesarīkoja Latvijas kausa izcīņu klasikā un septītniekā.

Notikumiem bagātajā sezonā kā lielākais panākums izceļama bronza Baltic Top league sacensībās. Savā debijā “livonieši” palika soļa attālumā no fināla, bet cīņā par bronzu tika pieveikti Miesnieki. Vēl jāatceras, ka šajā sezonā “Livonia” paplašināja savu draugu loku – pavasarī bija viesošanās Maskavā pie Torpedo Moscow Rugby Club, bet rudenī Upesciemā sarīkojām Krievijas komandai cienīgu atbildes vizīti.

Noslēguma pasākumā suminājām “livoniešus”, kuri sezonas gaitā ar lepnumu pārstāvēja Latviju visu līmeņa izlasēs: gan kā spēlētāji, gan ārsti, gan tiesneši. “LSPA/Livonia” regbistes par gada “Players player” atzina Sindija Širaka, bet “Garkalne/Livonia” regbisti savās rindās par “Players player” atzina Janeks Taškāns.

“Livonia” galvenie treneri nominēja arī labākos no labākajiem kluba biedriem. Par U10 labāko spēlētāju atzīta Marta Rita Venckus, U12- Valentīns Novikovs, U14- Ruslans Sosnars, U16- Rūdolfs Savickis, bet U18- Mikelis Jurevics. No “LSPA/Livonia” par rezultatīvāko atzīta Līga Svetlova, labāko – Daniela Šakociņa un “Gada izaugsme”- Marta Ozola. Vīriešu komandas rezultatīvākais spēlētājs – Val Runco, labākais – Roberts Brikmanis un “Gada izaugsme” – Edgars Polikevics.

Atzinības par ieguldīto darbu panākumos saņēma kluba prezidents Vigo Valdavs, kluba vadītājs Janis Zuments, “Livonia” abu lielo komandu galvenais treneris Edmundas Ščavinskas, treneri Marcis RullisNikolajs Petjunins, menedžere Marta Ozola, menedžmenta darbinieki Kaspars JekabsonsVladislavs Poliscuks un Artūrs Kisle, ārsts Uģis Kreitenbergs, fizioterapeiti Rolands Admidiņš un Līna Balode, fiziskās sagatavotības treneri Vladimirs Stepanovs, Kaspars Brezinskis un Vilnis Ieklavs, fotogrāfi Ģirts Kehris un Sanita Ieva Sparāne, treneris un menedžmenta pārstāvis Artūrs Baranovskis, kā arī “Instagram” pārvaldniece Sabīne Kuprovska, preses sekretārs Uldis Strautmanis, sporta ziņu tulkotājs Dainis Petrokaitis un video komentētājs Jānis Diedišķis.

Īpašu paldies “Livonia” regbija saime saka saviem atbalstītājiem: Garkalnes Novada Domei, Rīgas Dome, Jaunpiebalgas novada domei, Sporta PunktsAlphaLaneJohn WintersKiwi Bar, Upesciema stadionam, CIDODobeles dzirnavnieks, Arnim Arbeiteram, Rīgas 51. vidusskolai, AnabolicShop.EU un “Vitol Baltic”. Tāpat pateicības par veiksmīgo sezonu “Rhino” pārstāvim Vilmars SokolovsИгорь Буценин, Rīgas domes pārstāvim Vitaly Dubov, LRF un Karlis Sarkans, kā arī protams draugiem no Lietuvas BALTREX – ŠIAULIAI.