info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv
info@livonia-rugby.lv

“Livonia” cīņa par otro trofeju: regbija-7 lielais fināls!

20.07.2017

Šo sestdien, 22. jūlijā, Upesciemā RFC “Livonia” vīriem cīņa par otro no četrām trofejām šajā sezonā – Latvijas regbija-7 trešais, izšķirošais posms.
“Livonia” šis būs nākamais solis, lai šosezon sasniegtu maksimumu – Latvijas kausu un čempionu titulu gan klasiskajā regbijā, gan septītniekā. Latvijas regbijā šajā sezonā ar nepacietību tiek gaidītas “Livonia” komandu cīņas ar saviem sīvākajiem konkurentiem no regbija kluba “Miesnieki”. Pirms nedēļas Latvijas kausa pusfinālā “Garkalne/Livonia” pieveica “miesniekus”, bet šajā nedēļas nogalē abu klubu septītnieka komandas tiksies Latvijas čempionāta trešajā posmā un savā starpā sadalīs galveno trofeju. Sacensības Upesciema stadionā sāksies pulksten 11:00!!!

“Baltic XL/Livonia” un “STATS/Ķekava” komandas savā starpā septītniekā šajā sezonā izšķirošajās spēlēs tikušās jau trīs reizes, un, visticamāk, Upesciemā būs ceturtais duelis (diez vai citas komandas spēs izjaukt abu dūžu iekļūšanu finālā). Maija sākumā vispirms “Baltic XL/Livonia” izcīnīja uzvaru Latvijas atklātajā kausa izcīņā regbijā-7, finālā papildlaikā dramatiskā cīņā ar 17:12 pieveicot “miesniekus”. Pāris dienas vēlāk pēc sezonas pirmā titula izcīnīšanas “livonieši” vēlreiz sarūgtināja savus sāncenšus, uzvarot Latvijas čempionāta pirmajā posmā. Finālā, iegūstot diezgan drošu pārsvaru jau 1. puslaikā, “Baltic XL/Livonia” uzveica “STATS/Ķekava” ar 24:12.
Trešo reizi aci pret aci sāncenši tikās 1. jūlijā Upesciemā Latvijas čempionāta regbija-7 otrajā posmā. Kā prognozēts, abas komandas bez lielām problēmām sasniedza finālu. Šajā mačā “livonieši” 1. puslaikā pēc Kristapa Bērziņa piezemējuma un realizācijas sitiena izvirzījās vadībā ar 7:0, bet 2. puslaikā “miesnieki” guva 12 punktus. Tādējādi “Baltic XL/Livonia” nācās samierināties ar zaudējumu 7:12, un cīņu par Latvijas čempionu titulu atlikt uz pēdējo posmu.

Abu komandu gaidāmajam duelim “asumiņu” piedod klāt vēl nesenais mačs Upesciemā lielajā regbijā. Latvijas kausa pusfinālā acīmredzami labāk noskaņojušies “Garkalne/Livonia” regbisti nedeva saviem sīvākajiem konkurentiem nekādas cerības, kontrolēja cīņas gaitu un uzvarēja ar 22:7, sperot lielu soli pretī trofejai. Latvijas kausa fināls pēc nedēļas, bet šajā nogalē – visi “Livonia” atbalstītāji gaidīti Upesciemā, lai palīdzētu vīriem izcīnīt Latvijas čempionu titulu regbijā-7!!!!

Kristaps Bērziņš, “Baltic XL/Livonia” regbists: Nevarēju palīdzēt komandai iepriekšējās divās kausa spēlēs, tāpēc esmu noilgojies pēc spēlēm un ar nepacietību gaidu sestdienas cīņas. Esam aizvadījuši labus treniņus, lai gan daudziem bija smaga cīņa nedēļas nogalē. Treniņos izdarīts labs darbs un tagad laukumā ir jāvāc augļi. Mums būs gandrīz optimālais sastāvs, jo otrajā posmā “septītniekā” mums iztrūka vairāki čaļi. Komandā ļoti labs mikroklimats, jo uzvarējām “miesniekus” kausā, turklāt diezgan pārliecinoši. Esam ieguvuši psiholoģisko pārliecību, kas mums noteikti nāks par labu. Pretinieki mums ir labi zināmi, nekādas paslēpes jau nevaram te spēlēt un viss izšķirsies laukumā. Ja paši nesastrādāsim “brīnumus”, tad visam jābūt kārtībā!

 

Foto Zigismunds Zālmanis (RFC LIVONIA)