info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv
info@livonia-rugby.lv

“Livonia” izcīna Latvijas čempionāta sudrabu septītniekā

5.09.2020
RFC “Livonia” ar trīs komandām kuplināja Latvijas čempionāta regbijā-7 dalībnieku pulku. Aizraujošās cīņās sudrabu izcīnīja livoniešu pirmā komanda – “Livonia/Alphalane”.
Pēc nedēļas “Livonia” gaida svarīgs mačs cīņā par Latvijas zeltu klasiskajā regbijā, tomēr kluba spēlētāji nedomāja taupīties un visi labākie azartiski devās cīņā par Latvijas čempionu titulu arī septītniekā. Priekšsacīkstēs “Livonia/Alphalane” apspēlēja “Fēiniksu”, “Jūrmala/Halipapa” un “Miesnieku” otro komandu ĶNSS, būdami pirmie B grupā un iekļūstot pusfinālā. Tikmēr A grupā pusfinālam nekvalificējās “Livonia/Baltic zinc technics” un “Livonia dūži”. “Livonia” otrās un trešās komandas duelī priekšsacīkstēs pārāka bija “Livonia/Baltic zinc technics”, kurai līdz ar to bija jāspēlē par piekto vietu, bet “Dūžiem” bija jācīnās par septīto vietu.
“Dūži” visus spēkus bija atstājuši iepriekšējās spēlēs un cīņā par 7. vietu bez variantiem kapitulēja “Fēniksam” ar 0-46. Savukārt “Livonia/Baltic zinc technics” bija soli no piektās vietas. Livonieši atspēlējās un panāca 17-17 pamatlaika izskaņā, bet ļoti labā situācijā kļūda realizācijas sitienā. Pagarinājumā arī netika izmantotas iespējas, bet jūrmalnieki izdarīja piezemējumu, atstājot “Livonia” otro komandu sestajā vietā.
Raksturu parādīja “Livonia/Alphalane”, pusfinālā ar 19-7 pieveicot sīksto “Eži/EK sistēmas” vienību, bet tad finālā jau atkal gaidīja tikšanās ar “miesniekiem” jeb “Krownpack/Ķekava”. Nervozā finālā miesnieki pirmie izdarīja piezemējumu un panāca 7-0. Otrajā puslaikā ļoti strīdīgā epizodē miesnieki izdarīja vēl vienu piezemējumu (12-0), bet livonieši nedomāja ar to samierināties. Ātri veikts piezemējums un tad iegūta bumba, kas deva cerību uz izglābšanos. Tomēr pēdējās bumbas izspēlē pieļauta kļūda, kas šoreiz bija sudraba vērtē – otrā vieta lieliskā atmosfērā Baldonē un čempionu tituls nomainīts ar sudraba godalgām.
Tagad pēc nedēļas “Livonia” gaida sezonas svarīgākā spēle. Sestdien, 5. septembrī pulksten 19:00, mūsu mājvietā Upesciema stadionā Latvijas čempionāta regbijā XV ietvaros “Garkalne/Livonia” uzņems “Miesniekus”. Abu klubu mači allaž ir principiāli un šoreiz – kā ierasts – rudens duelī izšķiras Latvijas zelts. Tāpēc aicinām visus “Livonia” saimes cilvēkus ar saviem radiniekiem un draugiem uz Upesciema stadionu, lai atbalstītu mūsu regbistus!!!