info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv
info@livonia-rugby.lv

“Livonia” jaunā maiņa demonstrē lielisku sniegumu Maskavā

31.05.2017

Pagājušās nedēļas nogalē jaunie “Livonia” regbija censoņi piedalījās vienā no vecākajiem regbija turnīriem bijušajā postpadomju teritorijā “Zelta ovāls”, kurš norisinājās jau 39. reizi.

Uz turnīru Piemaskavā tika nolemts sūtīt mūsu kluba Ķengaraga jauniešus trenera Aivara Krūmiņa vadībā, piepalīdzot Jaunpiebalgas virziena trenerim Uldim Ozoliņam. Jāuzsver, ka šie jaunieši ir sākuši apgūt regbija gudrības tikai pirms septiņiem, deviņiem mēnešiem. Savukārt mērķis bija gūt neatsveramu pieredzi, piedaloties šajā turnīrā. Jāpiebilst, ka turnīrā kopskaitā piedalījās 36 komandas no visas plašās Krievijas, kā arī Francijas Provansas vienība un divas Latvijas komandas. Mūsu vienība bija visjaunākā un nepieredzējušākā no visām, bet tas neliedza tai parādīt sevi no vislabākās puses.

Gandrīz vai neticami, ka treneris Aivars Krūmiņs un viņa palīgs Artūrs Pavlovs faktiski ir veikuši šajā nelielajā laika posmā neticamo. Mūsu puikas un meitenes cīnījās līdzvērtīgi ar sporta skolu komandām, kuras spēlē kopā jau četrus gadus. Turklāt tās bija klubu, provinču un pilsētu izlases.

Uzvaras mijās ar zaudējumiem, bet nevienā spēlē mūsējie nenolaida rokas. Dažreiz gan pēc zaudētas spēles šķīda asaras, bet uz nākamo spēli atkal visi bija ierindā un gatavi cīnīties par uzvaru bez kompromisiem.

Nelielam ieskatam komandas ar kurām nācās cīnīties:
* Zeļenogradas “Enerģija” lielus komentārus neprasa. Pirmā komanda izcīnīja uzvaru visā turnīrā;
* Maskavas “Slava”, slavens klubs, mūsējie zaudēja ar vismazāko rezultātu no visiem;
* VVA Moņino kluba sistēmas komanda;
* Naberežnije Čelni Sporta skola;
* STM “Jeņisej” otrā komanda;
* Provansas reģiona izlase.

Uzvarēt un arī zaudēt visiem šiem klubiem bija liels gods!

Bez sportiskajām aktivitātēm komandas menedžeris Artūrs Pavlovs bija parūpējies par ekskursijām un citām jaukām aktivitātēm. Domāju, ka mums viss ir izdevies fantastiski. Turnīru noslēdzām 24. vietā no 36 komandām. Nākotne “Livonia” klubam ir iezīmējusies lieliska – aug grandioza jaunā maiņa, kura visai drīz klauvēs pie meistarkomandas durvīm un radīs konkurenci pašreizējām “Livonia” zvaigznēm.

Vigo Valdavs,
RFC “Livonia” prezidents