info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv
info@livonia-rugby.lv

“Livonia” jaunā maiņa triumfāli noslēdz sezonu

26.10.2020
RFC “Livonia” jaunās paaudzes regbisti nedēļas nogalē triumfāli noslēdza sezonu, būdami labākie Latvijas čempionāta pēdējā sabraukumā.
Latvijas čempionātā jauniešiem šogad medaļas sadalīja tikai U-14 vecuma grupā, bet U-12 un U-10 grupās bija izlemts vietas vēl nesadalīt, bet ļaut jaunajiem regbistiem izjust sportošanas prieku.
U-14 komanda uzvarēja arī trešajā posmā, tādējādi sezonas gaitā Latvijas čempionātā nezaudējot nevienu maču, turklāt pārsvarā mačos gūstot graujošas uzvaras. Pēdējā posmā ar 50-0 sagrauta “Miesnieki/Eži/RFS”, ar 25-15 pieveikta “Mītava”, ar 80-0 sagrauta “Ovāls/RRK/Piekūni” un ar 50-0 uzvarēta “”Elejas” komanda.
U-12 grupā jaunie livonieši uzvarēja piecas spēles, kuras tika aizvadītas 2×8 minūtes 40×25 metru laukumā. U-10 grupā jaunajiem livoniešiem četras uzvaras piecās spēlēs (mača ilgums 2×5 minūtes un laukums 30×20 metri).
“Spars un enerģija, ar kādu laukumā devās mūsu jauniešu komandas, ir kārtējais apliecinājums, ka regbija kluba “Livonia” vīriešu un sieviešu komandām aug spoža maiņa. Patiess prieks par sniegumu, kas tikai vairāk motivēs gan spēlētājus, gan arī trenerus pirms nākamās sezonas,” saka “Livonia” jauniešu treneris Artūrs Baranovskis.
Foto:

Ģirts Kehris