info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv
info@livonia-rugby.lv

“Livonia” jaunajai paaudzei lielisks rezultāts Čehijā

26.10.2017

RFC “Livonia” U-12 komanda atgriezusies no Čehijas, kur sasniegts lielisks rezultāts prestižā starptautiskā turnīrā. Jaunajiem “livoniešiem” kopvērtējumā spēcīgā, 21 komandas konkurencē augstā astotā vieta.

Uz turnīru jaunie regbisti devās treneru Aivara Krūmiņa, Ulda Ozoliņa un Artūra Pavlova vadībā. Priekšsacīkstēs sešās spēlēs “Livonia” U-12 komandai četras uzvaras – 20:0 pār “Tatra Smichov”, 25:0 pār Drēzdenes klubu, 10:0 pār “Olomouc” un 5:0 pār vietējo Prāgas “Slavia” pirmo komandu. Divos mačos gan nācās piekāpties – 5:10 zaudēts “HRK Heidelberg 1872” no Vācijas un 5:15 arī čehu komandai “Mountfield Ricany”, kas noslēgumā svinēja panākumu kopvērtējumā turnīrā.

Pēc pirmās dienas rezultātiem “Livonia” tikai nedaudz pietrūka, lai cīnītos spēcīgāko grupā. Otrajā dienā “livonieši” spēlēja par 7.-14. vietu. Sākumā divas uzvaras pār Krievijas un Vācijas komandām (20:0 un 10:5), neizšķirts 5:5 pret “Mountfield Ricany” otro komandu, bet zaudējums 0:10 izšķirošajā mačā par “šķīvi” pret Prāgas “Sparta”.

Jāpiebilst, ka jaunajiem regbistiem turnīrs bija īsts pārbaudījums, jo rudenīgi lietainie laika apstākļi brīžiem cīņas pārvērta par īstām dubļu kaujām! Paldies puišiem par izturību un treneriem par paveikto darbu!