info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv
info@livonia-rugby.lv

Livonia” jaunie regbisti ar labiem rezultātiem sāk Latvijas čempionātu

5.09.2020
“Livonia” trīs jauniešu komandas ar atzīstamiem rezultātiem sākušas Latvijas čempionātu, rādot pārliecinošu sniegumu sacensību pirmā posma spēlēs.
Lielisku sniegumu rādīja “Livonia” U-14 vecuma grupas regbisti, pelnīti izcīnot pirmo vietu pirmā posma kopvērtējumā. Livonieši šajās sacensībās ar 90-0 sagrāva “Ovāls” komandu, ar 55:10 pieveica “Mītavu”, ar 40-0 pieveica “Eži/Miesnieki”, bet sīvākā cīņa bija pret “Elejas” jaunajiem regbistiem – šajā mačā uzvara ar 15-5.
Labi panākumi arī U-10 un U-12 grupās, kurās gan jaunie regbisti necīnās par vietām kopvērtējumā. U-10 grupā “Livonia” komanda guva četras uzvaras, bet piedzīvoja vienu zaudējumu. Līdzīgi “Livonia” klājās arī U-12 grupā, kurā četros mačos izcīnītas trīs uzvaras un piedzīvots viens zaudējums.
“Pēc aizvadītās nometnes 10 dienu garumā esam kļuvuši ļoti spēcīgāki, it īpaši fiziskajā sagatavotībā un saspēlē. Visās vecuma grupās “Livonia” puiši un meitenes tikai ar pāris maiņām bez lielām problēmām pieveic pretiniekus,” norāda “Livonia” jauniešu treneris Artūrs Baranovskis. “Šogad Livonijā trenēju visas jauniešu vecuma grupas, bet turnīros esmu nozīmēts par treneri mūsu 2019.gada čempioniem U14 vecuma grupai. Šie jaunieši un jaunietes klausās un izcili izpilda uzdevumus, ko esmu devis, turpināsim uz nākamajiem posmiem piestrādāt uz niansēm un radīt vēl labāku spēli.”
Foto: Zigismunds Zālmanis