info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv
info@livonia-rugby.lv

“Livonia” jaunieši dosies uz spēcīgu turnīru Sanktpēterburgā

22.12.2017

RFC “Livonia” U-13 vecuma grupas komanda janvārī Krievijā piedalīsies spēcīgā turnīrā, kurā piedalās vairākas Krievijas un ārzemju komandas.

“Livonia” U-13 vecuma grupas komanda uzaicinājumu piedalīties turnīrā saņēma oktobrī, kad Prāgā piedalījās jauniešu sacensībās. Tajās spēlēja arī Pēterburgas kluba “Štorm” U-13 komanda, kuras treneri novērtēja Latvijas kluba sniegumu, un uzaicināja ciemos “Livonia” regbistus.

“Ziemas periodā darbs klubā neapsīkst. Šobrīd gatavojamies ar jauniešiem doties uz nopietnu turnīru Sanktpēterburgā. Viņu komanda “Štorm” ziemā slēgtajā arēnā rīko lielu turnīru, kurā piedalās Krievijas un ārvalstu komandas,” par jaunumiem saka “RFC Livonia” prezidents Vigo Valdavs. “Nopietni gatavojamies šim turnīram. Mums šajā vecumā ir trīs bāzes vietas – Jaunpiebalga, Upesciems un Ķengarags. No šiem jauniešiem arī veidosim komandu.”

“Biju patīkami pārsteigts, redzot, kā jaunieši trenējas un kādi ir panākumi treniņos. Īpaši pārsteidza grupa, kuru Ķengaragā trenē Aivars Krūmiņš. Viņi gada laikā sasnieguši tādu izaugsmes līmeni, ko citi sasniedz 4-5 gadu laikā. To arī apliecina rezultāti,” bilst Vigo Valdavs. “Redzot, kāda ir mūsu izaugsme, nolēmām izmantot šo piedāvājumu un dosimies uz turnīru. Jūtu, ka esam cienīgi un atbilstoši šim turnīram, un tas nāks par labu mūsu jauniešu vēl lielākai izaugsmei.”

“Livonia” U-13 komandai tagad atlicis viens mēnesis, lai vēl labāk sagatavotos atbildīgam turnīram. Turnīrs “Ņepokorjonij Ļeņingrad” risināsies 25. un 26. janvārī.