info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv
info@livonia-rugby.lv

Livonia jaunieši godam cīnās LČ pirmajā posmā

28.04.2014

RFC ”Livonia” U13 un U15 komandas sestdien, 26. aprīlī RFS stadionā aizvadīja 2014. gada Latvijas čempionāta pirmās spēles, kur ļoti labus rezultātus sasniedza U13 komanda.

Treneru Ulda Ozoliņa un Jāņa Baloža vadībā ”Livonia” jaunieši ir gatavi šajā sezonā piedalīties Latvijas jauniešu čempionātā, kurā būs četri posmi, bet kopvērtējumā komandām tiks skaitīti punkti, kas tiks gūti visās spēlēs.

”Livonia” U13 komanda nospēlēja 20:20 ar RFS ”Eži” LMT, uzvarēja ”Jūrmalu” ar 30:10 un zaudēja ”Elejai” ar 10:20. Punktus komandas labā guva Mārtiņš Šostaks (30), Miķelis Jurevičs (20) un Salvis Lazda (10). Kopvērtējumā pēc pirmā posma pirmajā trijniekā situācija ir gana intriģējoša, jo RFS ”Eži” LMT ir 8 punkti, ”Elejai” 7 punkti un ”Livonia” 6 punkti, kas sola interesantu cīņu turpmākajās spēlēs.

Vēl daudz darba gaida U15 komandu, kas 2×20 minūšu ilgā spēlē ar 0:80 atzina RK ”Jūrmala” pārākumu.

RFC ”Livonia” prezidents Vigo Valdavs:

”Mūsējie sitās godam. U13 grupā bija ļoti labi rezultāti, bet U15 vēl nikni jātrenējas. Ļoti neveiksmīgi tika izvēlēta turnīra diena, Lielās talkas diena. Tāpēc mums vismaz desmit spēlētāji nevarēja ierasties, lai piedalītos šajā posmā. Vēl bija vērojama ļoti dīvaina un nepatīkama atmosfēra pašā turnīrā. Pat jauniešu līmenī uz ”Livonia” skatās kā uz miera traucētājiem – ar milzīgām aizdomām un publisku dokumentu pārbaudi. Ko vien vērts ir izteiciens no viena no vadošo jauniešu klubu treneriem: “Savākuši te pa pažobelēm divās nedēļās bērnus un tagad atbraukuši uzvarēt!” Ļoti bēdīgi ir mūsu regbija sabiedrībā ar tādu īpašību kā emocionālā inteliģence, jo tās patiesībā nav. Bet to visu redz bērni, kuri pēc tam arī pārņem šādu uzvedības stilu”.

Valters Nikans

Foto: Zigismunds Zālmanis (RFC ”Livonia”)