info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv
info@livonia-rugby.lv

“Livonia” jaunieši sevi labi apliecina spēcīgā turnīrā Krievijā

28.05.2018

RFC “Livonia” 12 gadus veco puišu komanda sestdien, 26. jūnijā, spēcīgā konkurencē ieņēma 11. vietu starptautiskā turnīrā “Zelta ovāls” Krievijā, Maskavas reģiona priekšpilsētā Zeļenogradā.

Turnīrā Zeļenogradā, kurš tiek rīkots jau 40. reizi, 11-12 gadus veco zēnu konkurencē startēja 42 komandas, līdz ar to palikšanu uzreiz aiz labāko desmitnieka vērtējama kā labs sniegums.

Turnīra pirmajā dienā “livonieši” nodrošināja uzvaru savā grupā un iekļūšanu starp 12 pašām spēcīgākajām komandām. Pirmajā spēlē jaunie “livonieši” ar 4:3 pieveica “Akbars” komandu, bet pēc tam ar 3:0 pārspēja “Slavia”. Turpinājumā “livoniešiem” neizdevās gūt punktus spēlē pret “Krasnij Jar” no Krasnojarskas (zaudējums 0:7). Savukārt cīņā par spēlēšanu 5.-8. vietai “livonieši” nenosargāja vadību un pēdējā minūtē ar 2:3 atzina Penzas izlases pārākumu.

Tādējādi pēc pirmās dienas bija skaidrs, ka “Livonia” U-12 komanda ieņems 9.-12. vietai. Pirmajā dienā par labāko “Livonia” U-12 rindās atzīts Dāvis Juškus, bet atzīstamu sniegumu demonstrēja un patīkami pārsteidza Oskars Dedovecs.

Otrajā dienā “Livonia” sākumā ar 0:5 zaudēja vienam no tradīcijā bagātākajiem Krievijas klubiem Krasnojarskas “Jeņisej STM”, bet sacensības tika noslēgtas uz pozitīvas nots – uzvara 4:1 pār Maskavas sporta skolu “Tušino”.

“Livonia” sastāvā par labākajiem šajā turnīrā atzīti Dāvis Juškus, Gļebs Vorobjovs un Aleksejs Kriušicens.

Uz vienu no lielākajiem turnīriem Maskavā “Livonia” 12 gadus veco komanda devās galvenā trenera Aivara Krūmiņa vadībā, bet “livoniešu” delegāciju vadīja Vigo Valdavs seniors. Turnīrā piedalījās 11-12 gadus veco regbistu 42 komandas no Krievijas, Latvijas un Kazahstānas, kuras sadalītas 12 grupās. Divu dienu laikā vairākos laukumos notika vairāk nekā 100 spēļu.