info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv
info@livonia-rugby.lv

Livonia jauniešiem dažādas sekmes sacensībās Latvijā

8.10.2019

22. septembrī tika aizvadīts Latvijas čempionāta regbijā 7 U18 2. un noslēdzošais posms, kur Livonia komandai nācās piekāpties pārējiem pretiniekiem un ieņemt 4. vietu, kas arī kopvērtējumā atstāja livoniešus bez medaļām.

Tāpat 22. septembrī Jelgavā norisinājās starptautiskais turnīrs Mītava Cup 2019, kurā piedalījās regbisti no Sanktpēterburgas, Kaļiņingradas, Klaipēdas un Latvijas. U12 komanda ieņēma 6. vietu, bet U14 4. vietu, kas, kā skaidroja treneri, bija labs rezultāts, ņemot vērā, ka komandu prioritāte šogad ir Latvijas čempionāts un sacensībās startēja daudz jauno censoņu, kas čempionātā negūst tik daudz spēles laika. 

Savukārt 28. septembrī Juglas stadionā tika aizvadīts Latvijas čempionāta U10, U12 un U14 4. posms, kurā kārtējo uzvaru svinēja Livonia U14 komanda. Ar šo uzvaru praktiski jau nodrošināts Latvijas čempionu tituls, taču vēl priekšā noslēdzošais posms 13. oktobrī. Sīvākas cīņas 3. posmā sagaidīja U12 komandu “Jaunpiebalga/Livonia”, kura finālā ar 10:15 piekāpās “Eleja Transact Pro” komandai. Šobrīd kopvērtējuma tabulā “Jaunpiebalga/Livonia” ar 7 punktiem vēl joprojām ieņem pirmo vietu, taču ar 10 punktiem tai jau seko “Eleja Transact Pro” un “RRK/Ovāls”, tātad 13. oktobrī turnīru nepieciešams noslēgt ar uzvaru.