info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv
info@livonia-rugby.lv

“Livonia” jauniešiem sudrabs Kaļiņingradā

30.08.2019

“Livonia” jauniešu komanda (2005./ 2006. gadā dzimušie) aizvadījuši starptautisku turnīru ’Baltic Storm’ Kaļiņingradā, izcīnot augsto otro vietu.

Priekšsacīkstēs pēc neizšķirta pirmajā spēlē, otrajā cīņā gūta uzvara un garantēta vieta pusfinālā. Cīņā par vietu finālā ar 4-3 pieveikta Elejas komanda, bet finālā nācās atzīt spēcīgo Kaļiņingradas jauniešu pārākumu.

“Livonia” jaunieši otro gadu spēlēja Kaļiņingradā un šogad sperts solis uz priekšu. Kopumā šogad U-14 vecuma grupas puišiem četros starptauiskos turnīros četri fināli, kas ļauj ar cerību lūkoties nākotnē saistībā.

Aivars Krūmiņš, “Livonia” U-14 komandas treneris: “Ļoti labi sarīkots turnīrs. Bija augstas sporta amatpersonas, kas arī liecina par sacensību nopietnību. Spēles risinājās tādā stadionā, kāds mums pat futbolā nekur nav. Lai gan finālā zaudējām, esmu lepns par savējiem spēlētājiem. Mēs bijām vieni no augumā mazākajiem un svarā vieglākajiem, bet ar raksturu un meistarību tikām līdz finālam. Pusfinālā pret Elejas komandu pirmajā puslaikā zaudējām ar 0-3, bet spējām izlīdzināt rezultātu līdz 3-3 un tad izdarīt “zelta” piezemējumu. Finālā jau bija ļoti grūti, jo Kaļiņingradas U-14 komanda bija galvas tiesu pārāki. Mūs ļoti labi pazīst un labi zina mūsu līmeni, tāpēc saņemam ielūgumus no arvien vairāk turnīriem.”