info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv
info@livonia-rugby.lv

Livonia meitenes trešajā vietā Rīgas domes kausa izcīņā

25.05.2015

RFC ”Livonia” meitenes svētdien, 24. maijā ieguva trešo vietu Rīgas Futbola skolas stadionā notikušajā Rīgas domes kausa izcīņā regbijā 7 sievietēm.

RFC ”Livonia” piecu komandu turnīrā ar 24:14 uzvarēja SK ”Imanta” (5. vieta), ar 7:24 zaudēja uzvarētājām RK ”Marijampole” no Lietuvas, ar 24:5 uzvarēja RK ”Miesnieki” (4. vieta) un ar 0:41 piekāpās RK ”Selena” (2. vieta).

Ļoti apmierināts un priecīgs pēc turnīra bija kliuba prezidents Vigo Valdavs, kurš spēlētājām veltīja tikai labākos vārdus. Komandas galvenais treneris Uldis Ozoliņš norādīja, ka spēlētājām vēl nav pat 18 gadu, bet pretinieces bija pieredzējušas spēlētājas. ”Katrai no četrām spēlēm bija savs spēles plāns, ko arī meitenes izpildīja,” sacīja Ozoliņš.

Pēc turnīra tika apbalvotas arī katras komandas labākās spēlētājas. Visvairāk punktu ”Livonia” labā bija guvušas komandas kapteine Viktorija Brikmane un Izabella Kvecko. ”Meitenes izlēma, ka labākās spēlētājas balva pienākas Viktorijai,” teica treneris.

Iespējams, ka šīs bija pēdējās sieviešu regbija sacensības Rīgas Futbola skolas stadionā, kurš drīzumā tiks slēgts pilnīgai pārbūvei par futbola stadionu.

Valters Nikans

Foto: Zigismunds Zālmanis (RFC ”Livonia”)