info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv

Livonia pēc uzvaras pār Ežiem izvirzās Super 4 līderos

22.08.2013

”Garkalne/Livonia” savā pirmajā spēlē ”Super 4” turnīrā ceturtdien Rīgas Futbola skolas stadionā ar 52:15 uzvarēja LMT/”Ežus” un pēc pirmās kārtas spēlēm vadošo četriniekā izvirzījās pirmajā vietā.

”Livonia” šajā mačā izdarīja astoņus piezemējumus – pa trim izdevās Latvijas ātrāko kāju īpašniekam regbijā Kristapam Bērziņam un vienam no ātrākajiem lietuviešu regbistiem Vitaram Blošķim. Bērziņš iesita arī sešas realizācijas – viens sitiens bija garām, bet pēc vēl viena bumbas ceļu aizšķērsoja vārtu stabs. Latvijas čempionāta rezultatīvāko spēlētāju sarakstā Bērziņš nostiprinājās pirmajā vietā vēl stabilākāk: tagad viņam ir 18 piezemējumi un 206 punkti.

Diezgan neparasti bija redzēt šo veiklo rezultatīvo spēlētāju aizsarga pozīcijā, lai gan parasti Bērziņš spēlējis kā malējais trīsceturtdaļnieks. ”Jā, Kristaps šajā spēlē bija aizsargs, ” pēc mača sacīja komandas galvenais treneris Marks Allens, kuram komanda ar šo uzvaru pasniedza dāvanu 47. dzimšanas dienā.

Pēc pirmās kārtas spēlēm ”Garkalne/Livonia” ir pieci punkti (arī bonuss par vairāk nekā četriem piezemējumiem ceturtdienas spēlē), ”Kalvei” ir četri, ”Miesniekiem” – viens punkts, bet LMT/”Ežiem” – punktu nav. Nākamā spēle ”Livonia” būs 28. augustā savā laukumā Upesciemā pret ”Kalvi”.

Ceturtdienas spēlē pirmie vadībā jau 5. minūtē izvirzījās ”Eži” – Ruslans Kotļevs izveidoja iespēju Ingum Aivaram, Izlīdzinājumu 16. minūtē izrāvienā pa vidu panāca Vigo Valdavs. Puslaika pēdējā minūtē Lietuvas izlases regulārais kadrs Audrjus Sutkus jau izvirzīja vadībā livoniešus, kas pēc puslaika pārtraukuma nostiprināja vadību ar Vitara Blošķa piezemējumu. Mareks Dravnieks ”Ežiem” ar sodu samazināja rezultāta starpību līdz 10:21. Tomēr īsā laikā pēc Blošķa un Bērziņa piezemēkjumiem rezultāts kļuva jau 33:10 ”Livonia” labā. Kārlis Bušēvics ”Ežiem” gan vēl izdarīja piezemēkjumu, taču mača izskaņā sāka izpausties ”Livonia” fiziskais pārsvars, kas ļāva gūt diezgan’pārliecinošu uzvaru.

”Ar pirmo puslaiku apmierināts neesmu – puiši nebija noskaņojušies. ”Eži” bija ļoti ātri, ”Livonia” pieļāva kļūdas,” sacīja Allens. ”Otrajā puslaikā izdarījām četrus piezemējumus un bija daudz labāk.”

Allens uzsvēra, ka malās tika izmantoti divi jauni spēlētāji, un viņam paticis, kā spēlēja Deivids Cjukša.

”LMT/”Eži” – ”Garkalne/Livonia” 15:52 (7:14)

Punktu guvēji. LMT/”Eži”. Piezemējumi: Ingus Aivars, Kārlis Bušēvics. Realizācija un sods: Mareks Dravnieks. ”Garkalne/Livonia”. Piezemējumi: Vitars Blošķis (3), Kristaps Bērziņš (3), Vigo Valdavs juniors, Andrjus Sutkus. Realizācija: Kristaps Bērziņš 6/8.

”Garkalne/Livonia” sastāvs: 1-Toms Zibolis, 2-Bruno Vanags (Alvis Bērziņš), 3-Artūrs Kaulakans (kapteinis), 4- Viesturs Vārpa, 5-Kristaps Martinsons (Edijs Libers), 6- Andrjus Sutkus (Mārtiņš Rundāns), 7-Vaidots Gaubs (Artis Jurkovskis), 8-Ainārs Bērziņš, 9-Laurins Prelgausks, 10-Edmunds Ščavinsks, 11-Deivids Cjukša (Aleksejs Kuzņecovs), 12- Vitars Blošķis, 13-Vigo Valdavs juniors, 14- Norberts Bekmanis (Artūrs Kisle), 15-Kristaps Bērziņš.

Tiesnesis: Igors Buceņins.