info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv
info@livonia-rugby.lv

Livonia sāk Latvijas čempionātu regbijā 7 ar otro vietu pirmajā posmā

5.05.2016

RFC ”Livonia” pirmā komanda ”Baltic XL/Livonia’ ‘sestdien, 7. maijā Upesciemā ieguva otro vietu Latvijas čempionāta pirmajā posmā regbijā 7 un sāka trīs posmu ilgo čempionātu ar diviem punktiem.

Trīs posmu summā katrai komandai summē izcīnītās vietas. Kam mazāka vietu summa, tas augstāk. Pēdējo trīs gadu Latvijas čempione, šogad kā ”Baltic XL/Livonia”, pirmo posmu noslēdza kā otrā, ”Hansa Flex/Livonia” kā sestā un ”Garkalne/Livonia” kā devītā desmit komandu konkurencē.

Līdz finālam abas labākās komandas – ”STATS serviss” un ”Baltic XL/Livonia” nokļuva ar trim uzvarām trīs spēlēs.

Finālā jau pirmajā puslaikā trešdien notikušās Latvijas kausa izcīņas labākais spēlētājs Ivars Eglis izdarīja divus piezemējumus un vienu realizāciju iesita Elmārs Šefanovskis – 12:0 uz ko atbildēja ”Baltic XL/Livonia” kapteinis Ainārs Bērziņš ar piezemējumu – 12:5. Otrajā puslaikā Krists Kruskops ar piezemējumu un Andris Andersons ar realizāciju ”Miesniekiem” panāca jau 19:5. Sekoja atbilde no Toma Ziboļa un Vigo Valdava juniora, kuri panāca 19:12. Līdz spēles beigām rezultāts vairs nemainījās. Pirmajā posmā uzvarēja ”STATS serviss”.

Līdz finālam ”Baltic XL/Livonia” uzvarēja LLU/”Ozolnieki” ar 53:0 un Ķekavas novada sporta skolu (ĶNSS) ar 55:0. Pusfinālā mūsu kluba pirmā komanda pieveica ”Beverīna/Fēnikss” ar 29:0.

”Hansa Flex/Livonia” grupu turnīrā ar 10:26 zaudēja ”Halipapa”, kas trešdien spēlēja Latvijas kausa finālā, ar 7:12 zaudēja arī ”Beverīna/Fēnikss” un ar 19:7 uzvarēja Jūrmalas sporta skolu. Turnīrā par 5.-7. vietu komanda ar 12:10 uzvarēja LLU/”Ozolniekus”, bet ar 0:24 zaudēja ”Eži/EK sistēmām”.

”Garkalne/Livonia” ar 0:26 piekāpās ”Ežiem/EK sistēmām” un ar 5:34 ”STATS serviss”. Spēlējot par 8.-10. vietu ar 17:5 uzvarēja Jūrmalas SS un ar 0:26 zaudēja ĶNSS.

”Livonia” komandu sastāvi

Baltic XL/Livonia:

Ainārs Bērziņš (kapteinis), Gundars Grieķis, Pavels Tulubjevs, Valters Raņķis, Vigo Valdavs, Reinis Pepa, Kristaps Bērziņš, Norberts Bekmanis, Toms Zibolis, Vitars Blošķis, Roberts Miksons, Deivids Cjukša.

Hansa Flex/Livonia:

Kaspars Jēkabsons (kapteinis), Egidijus Šemeta, Kaspars Uķis, Ivo Kapiņš, Artūrs Ozoliņš, Markuss Krallišs, Edijs Bērziņš, Jānis Irmejs, Edgars Polikevičs, Aivars Saule, Valts Ripa, Mārtiņš Rundāns.

Garkalne/Livonia:

Ģirts Piterniks (kapteinis), Kristers Rubins, Miks Brūšnieks, Jānis Zemītis, Jānis Ozoliņš, Aleksejs Grigorjevs, Mareks Melnacis, Mārtiņš Sluka, Ņikita Vencjuns, Dāvids Bērtiņš, Roberts Brikmanis, Nikolajs Petjuņins.

Valters Nikans

Foto: Zigismunds Zālmanis (RFC ”Livonia”)