info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv
info@livonia-rugby.lv

Livonia septiņnieks astoņu spēcīgu komandu turnīrā Gdaņskā

21.04.2015

Ļoti labu saniegumu – piekto vietu astoņu spēcīgu komandu turnīrā sestdien, 18. aprīlī Polijas pilsētā Gdaņskā sasniedza ”Livonia” komanda regbijā 7, kura bija veidota no jauniem spēlētājiem, kuru lielākā daļa šosezon pārstāvēs kluba otro komandu Latvijas sacensībās.

Pirmajās trijās spēlēs tika piedzīvoti zaudējumi pret Polijas U19 izlasi, kas šonedēļ startēs Eiropas čempionātā Francijā, pret Polijas izlasi regbijā 7 un pret vēlākajiem turnīra uzvarētājiem Šauļu ”BaltRex”, kas finālā pieveica Polijas izlasi un ieguva ”Baltic Cup 7’s”. Komandas menedžeris Kaspars Jēkabsons norādīja uz vēl īsti neiespēlētu sastāvu pirmajā spēlē. ”Otrajā puslaikā noplīsām. Pret Polijas izlasi pirmais puslaiks bija labs, otrajā puslaikā arī brīžiem lieliski puiši nospēlēja aizsardzībā. Spēlē pret ”BaltRex” komanda jau bija ”atvērusies”, taču pretinieki izmantoja savu lielāko pieredzi un fizisko pārākumu.”

”Spēlē par piekto vietu turnīrā pret turnīra saimniekiem – Gdaņskas “AZS AWFiS” jau parādījām, ka varam ātri mobilizēties un panākt uzvaru,” sacīja Jēkabsons. ”Turnīrā bija vairāki uzdevumi. Komandas galvenais treneris Edmunds Ščavinsks varēja novērtēt spēlētājus, kuri jau drīzumā pārstāvēs ”Livonia” otro komandu Latvijas kausa izcīņā un tās sastāvu vajadzēja iespēlēt. Varbūt kāds varētu pretendēt arī uz kluba pirmo komandu. Un kā Latvijas izlases treneris regbijā 7 – novērtēt vai ir pretendenti šai komzandai.”

”Livonia” turnīrā pārstāvēja Pavels Tulubjevs, Raivis Jermacāns, Valts Ripa, Uvis Vasiļenko, Ivo Kapiņš, Juris Pavlovs, Roberts Miksons, Matīss Stīpnieks. Fizioterapeite; Laima Pīrāga, menedžeris; Kaspars Jekabsons, treneris; Edmunds Ščavinsks.