info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv
info@livonia-rugby.lv

Livonia U-18 kļūst par Latvijas vicečempioniem

24.10.2015

RFC ”Livonia” U-18 komanda sestdien, 24. oktobrī Upesciemā ar 27:22 uzvarēja RK ”Miesnieki” komandu un garantēja sudraba medaļas Latvijas čempionātā šā vecuma komandām.

Čempionu titulu jau agrāk bija nodrošinājuši LMT RK ”Eži” ar uzvarām visās sešās spēlēs un maksimāli iespējamo skaitu punktu – 30. Turpretī sestdienas spēle bija tik svarīga, ka varēja ietekmēt visu pārējo vietu kārtību.

”Kāds bija uzdevums, to puiši arī izpildīja. Vairāk izdarīt spiedienu un spēlēt ar malām. Iznāca sakarīga spēle,” sacīja komandas galvenais treneris Uldis Ozoliņš.

Trīs pārējās komandas finišā šķīra tikai viens punkts. ”Livonia” finišēja ar 11 punktiem, Komanda pēdējā spēlē guva uzvaru ar četriem piezemējumiem nopelnot bonusa punktu. ”Miesnieki” un ”Jūrmala” turnīru beidza ar 10 punktiem. ”Miesniekiem” bronzas medaļas deva sestdienas spēlē nopelnītie divi bonusa punkti – par četriem piezemējumiem un zaudējumu ar ne vairāk kā septiņiem punktiem, kā arī uzvarām abās savstarpējās spēlēs pret ”Miesniekiem”.

”Livonia” ar 0:65 un 3:51 zaudēja LMT RK ”Eži”, pirmajā spēlē ar 10:0 uzvarēja ”Miesniekus” un ar ”Jūrmalu” spēlēja neizšķirti 5:5 un zaudēja ar 0:17.

Valters Nikans

Foto: Jeļizaveta Iļjina (RFC ”Livonia”)