info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv

Livonia U18 komanda spēles izskaņā izrauj neizšķirtu pret Jūrmalu

28.05.2015

Dramatiskā spēlē ”Livonia” U18 komanda mača pēdējā minūtē ceturtdien, 28. maijā Upesciemā izrāva neizšķirtu 5:5 pret ”Jūrmalu” savā otrajā spēlē Latvijas čempionātā.

Piezemējumu izdarīja Markuss Krallišs. ”Prieks būtu vēl lielāks, ja būtu izrāvuši uzvaru, taču piezemējums bija malā, tāpēc realizāciju bija ļoti grūti iesist,” sacīja komandas galvenais treneris Uldis Ozoliņš. ”Jūrmalas komanda bija pastiprināta ar vairākiem ”Virtus” jauniešiem, turpretī mums daži nevarēja ierasties. Puiši riktīgi nokapāja, lai gan bija taktiskas kļūdas.”

”Jūrmala” savu piezemējumu izdarīja pirmā puslaika beigās, un šāds nestabils rezultāts turējās līdz pat spēles beigām, kad ”Livonia” izdarīja savējo piezemējumu.

Iepriekšējā spēlē pirms nedēļas ”Livonia” U18 bija ar 10:0 uzvarējusi ”Miesniekus”, kuri, savukārt zaudēja ”Jūrmalai”. Čempionāta pirmajā aplī noslēguma spēle puišiem paredzēta 4. jūnijā pret ”Ežiem”. Otro čempionāta apli U18 komandas aizvadīs rudenī.