info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv
info@livonia-rugby.lv

Livonia U18 meitenes izcīna Latvijas čempionāta bronzu

20.09.2014

RFC ”Livonia” U18 meitenes ”Garkalne/Livonia-Jaunpiebalga” sestdien, 20. septembrī Anniņmuižā izcīnīja Latvijas čempionāta bronzas medaļas un ar uzvaru pār SK ”Imanta”, sajauca vietu kārtību divu posmu kopvērtējumā.

Pēc pirmā posma SK ”Imanta” bija pirmā, RK ”Jūrmala” otrā un livonietes trešās. Otrajā posmā ”Livonia” zaudēja ”Jūrmalai”, taču spēja uzvarēt ”Imantu”, kas ļāva par čempionēm kļūt jūrmalniecēm, kas finišēja ar vietu summu 3. ”Imantai” 4 punkti, bet ”Livonia” – 5 punkti, jo otrajā posmā tika gūta pat otrā vieta.

Jāatzīmē, ka ”Livonia” otro posmu aizvadīja tikai ar sešām spēlētājām.

”Komandā nevar izcelt kādu labāko spēlētāju. Labākā turnīrā bija visa komanda,” sacīja RFC ”Livonia” prezidents Vigo Valdavs. ”Arī pirmajā posmā bija labas spēles, kad tika piedzīvoti zaudējumi ļoti līdzīgās spēlēs. Šajā posmā vienu spēli uzvarējām, bet otrajā varējām uzvarēt. Ja vēl ņem vērā, ka meitenes spēlē tikai gadu… kur nu gadu – pusgadu!”

Viktorija Brikmane sakrāja 20 punktus (četri piezemējumi) un Izabella Kvecko – 19 (trīs piezemējumi, divas realizācijas), bet komandā vēl spēlēja Amanda Zariņa, Armanda Āzace, Agija Ābelniece un Kristīne Baltkaula.

Valters Nikans

Foto: Zigismunds Zālmanis