info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv
info@livonia-rugby.lv

LIVONIA UZVAR EŽUS!

14.09.2012

Piektdien, 14. septembrī, RFS stadionā notika “Livland” Latvijas meistarsacīkšu otrā apļa spēle starp “Eži/LMT” un “Garkalne/Livonia” komandām. Pārāki ar 18:14 (6:7) bija “Garkalne/Livonia” regbisti.
“Garkalnei” tā bija pirmā uzvara otrā apļa spēlēs, savukārt “Ežiem” otrajā aplī tas bija pirmais zaudējums.

Mačs iesākās ar “Garkalne/Livonia” ofensīvu. Livonieši ieguva tiesības uz soda sitieniem, kurus divreiz nekļūdīgi izpildīja Simons Fuko, izvirzot savu vienību vadībā 6:0. Trešais soda sitiens no izdevīgas situācijas gan bija neveiksmīgs. Tālāk sekoja “Ežu” atbildes trieciens, pēc kura bumbu sāncenšu ieskaites laukumā piezemēja Ruslans Kotļevs, bet realizāciju precīzi izpildīja Kristaps Bērziņš. Ar rezultātu 7:6 “Ežu” labā noslēdzās pirmais puslaiks.

Mača otrajā daļā atkal veiksmīgāki bija livonieši. Mārtiņš Kvins ar piezemējumu panāca 11:7, bet Fuko precīzi izpildīja realizācijas sitienu, panākot 13:7. Turpinājumā “Garkalne/Livonia” labā vēl piecus punktus ar piezemējumu guva Ainārs Bērziņš – 18:7. Savukārt atlikušajā laikā “Eži” atguva septiņus punktus – bumbu sāncenšu ieskaites laukumā piezemēja Kotļevs, bet realizācijas sitienu nekļūdīgi izpildīja Bērziņš. 18:14 “Garkalne/Livonia” labā, tā arī noslēdzās šī spēle.

“Eži/LMT” treneris Juris Straume:

– Zaudējām pieklājīgam pretiniekam. Mēs gan gribējām tīrāku regbiju, īpaši sāncenšu izpildījumā. Tomēr kopumā jāsecina, ka mēs zaudējām spēcīgiem pretiniekiem, kas bija fiziski labāk sagatavoti.

“Garkalne/Livonia” kluba prezidents Vigo Valdavs:

– Man ir grūti ko teikt – vienkārši esam priecīgi par uzvaru. Laukumā spēkiem mērojās divas spēcīgas komandas, bet šoreiz uzvara bija mūsu pusē. Paldies trenerim Markam Alenam par izdarīto darbu. Vienīgi žēl, ka sāncenšu spēlētājs guva nopietnu traumu.

Jānis Erenbergs,
Latvijas Regbija federācijas
preses sekretārs