info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv
info@livonia-rugby.lv

LIVONIA UZVAR MIESNIEKUS

13.10.2012

Sestdien, 13. oktobrī, RFS (LU) stadionā notika “Livland” Latvijas meistarsacīkšu otrā apļa spēle starp “LDE/Miesnieki” un “Garkalne/Livonia” komandām. Sīvā cīņā pārāki ar 13:5 (3:5) bija “Livonia” regbisti.

Spēles pirmajā puslaikā vadībā izvirzījās “LDE/Miesnieki”. Gunārs Andersons pārtvēra bumbu un piezemēja to sāncenšu ieskaites laukumā – 5:0. Tiesa, Simons Fuko precīzi izpildīja soda sitienu, samazinot rezultāta starpību 3:5.

Mača otrajā daļā rezultatīvi darbojās tas pats Fuko. Vispirms viņš atkal precīzi izpildīja soda sitienu, izvirzot “Garkalne/Livonia” vadībā 6:5, bet spēles beigu daļā pārtvēra bumbu un piezemēja to sāncenšu ieskaites laukumā, precīzi izpildot arī realizācijas sitienu – 13:5.

“LDE/Miesnieki” galvenais treneris Uldis Bautris:

– Izmēģinājām daudzus jaunos spēlētājus. Daudz eksperimentējām ar sastāvu. Tas ir viens no iemesliem, kāpēc zaudējām. Pietrūka arī koncentrācijas, bija daudz brāķa, vairākas epizodes nespējām izmantot. Tomēr esam priecīgi, ka esam kļuvuši par čempioniem.

“Garkalne/Livonia” kluba prezidents Vigo Valdavs:

– Tagad esam uzvarējuši gan Latvijas kausa ieguvējus, gan valsts čempionus. Puiši bija ļoti saņēmušies, spēle bija līdzīga. Tagad mums vēl ir cerības pacīnīties par medaļām.