info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv
info@livonia-rugby.lv

Livonia/Garkalne spēle pret Ežiem

20.05.2011

“Eži/LMT” un “Kalve” ir vienīgās komandas “Livland” Latvijas čempionātā, kas vēl ne reizi nav zaudējušas un izcīnījušas pa divām uzvarām, informē Latvijas Regbija federācijas preses dienests.

Spēles sākumā iniciatīva piederēja “Ežiem”, kuri ātri vien atklāja rezultātu – Viesturs Punāns piezemēja bumbu sāncenšu ieskaites laukumā, bet Kristaps Bērziņš precīzi izpildīja realizācijas sitienu – 7:0. Turpinājumā vēl piecus punktus valsts čempionu labā guva Matīss Ždanovs, panākot jau 12:0. Taču tad sasparojās “Livonia/Garkalne” regbisti, atbildot ar vairākiem uzbrukumiem, kuri beidzās ar nopelnītiem soda sitieniem no izdevīgām situācijām. Divus no trim precīzi izpildīja Rodžers Purmalis, samazinot rezultāta starpību līdz 6:12. Tā arī noslēdzās pirmais puslaiks.

Mača otrajā daļā “Eži/LMT” ovālās bumbas meistariem jau bija jūtamāks pārsvars. Piezemējumus guva Mareks Larionovs, Ivars Lamberts, Viesturs Punāns, Jānis Šveds un Kristaps Bērziņš. Bērziņš turklāt precīzi izpildīja divus realizācijas sitienus. Galarezultātā “Eži/LMT” uzvarēja ar 41:6.

“Neraugoties uz zaudējumu, esmu apmierināts ar spēles saturu. Mūsu rindās ar pilnu atdevi cīnījās gan jaunie, gan pieredzējušie,” atzina “Livonia/Garkalne” kluba prezidents Vigo Valdavs. “Zaudējām malējo uzbrukumu izspēlēs, tomēr, kopumā vērtējot, aizvadījām saturīgu cīņu. Protams, man nepatika kautiņš, kas izcēlās otrajā puslaikā, bet ir prieks, ka noteikti nospēlējām labāk, nekā iepriekšējo maču pret LLU. Pamazām, soli pa solim, soļojam uz priekšu – tas ir galvenais.”

“Pirmajā puslaikā laukumā laidām daudzus jaunos spēlētājus. Pietrūka līdera, kas vadītu spēli. Daudz bija tehniskā brāķa, kas izpaudās nopelnītos sodos. Savukārt otrajā puslaikā veicām piecas maiņas, laižot laukumā pieredzējušākos spēlētājus, un tad jau ieguvām pārsvaru. Jāatzīst, ka “Livonia/Garkalne” ir laba komanda un izrādīja mums pienācīgu pretestību. Sāncenši ir daudz progresējuši, salīdzinot ar pagājušo sezonu,” pēc uzvaras teica “Eži/LMT” galvenais treneris Juris Straume.

“Livland” Latvijas meistarsacīkšu turpinājumā otrdien, 24. maijā, Ozolnieku vidusskolas stadionā “Eži/LMT” spēlēs pret LLU, bet “Miesnieki/Ķekava” šajā pašā dienā Anniņmuižā uzņems “Livonia/Garkalne”.