info@livonia-rugby.lv
RFC Livonia © 2016 Mājas lapu izstradāja: iconcept.lv
info@livonia-rugby.lv

Livonia/Vidzeme trešā vieta Siguldas kausa izcīņā

18.07.2016

”Livonia/Vidzeme” svētdien, 17. jūlijā ”Depo” laukumā Siguldā ieguva trešo vietu Latvijas regbija 7 čempionāta pirmās līgas trešajā posmā – Siguldas kausa izcīņā.

Treneras Ulda Ozoliņa vadītā komanda priekšsacīkšu grupā uzvarēja abās spēlēs pieveicot ”Beverīna/FNX” ar 50:0 un Jūrmalas Sporta centru ar 17:5. Tas deva grupā pirmo vietu un tālākas cīņas ar abu pārējo grupu uzvarētājām par pirmo vietu. Turklāt livonieši no cīņas par vietu posma trijniekā izslēdza čempionāta līderus – Jūrmalas komandu.

Turpinājumā ”Livonia/Vidzeme” ar 5:21 piekāpās Ķekavas novada sporta skolai un ar 17:19 turnīra uzvarētājiem Siguldas regbistiem.

Pirmās līgas čempionāta kopvērtējumā pirms diviem nākamajiem posmiem 6. augustā Rūjienā un 4. septembrī Ozolniekos, ”Livonia/Vidzeme” dala ceturto vietu ar Latvijas U-18 izlasi. Turnīra nolikums paredz punktus kopvērtējumā atkarībā no dalībnieku skaita. Iepriekšējā posmā Dubeņos ”Livonia/Vidzeme” arī bija trešā, taču saņēma sešus punktus, jo turnīrā piedalījās astoņas komandas. Šoreiz par trešo vietu bija vairāk – septiņi punkti, jo startēja deviņas komandas.

Pirmajā posmā Misā ”Livonia” nestartēja.

Pa 22 punktiem tagad ir Jūrmalas SC un Ķekavas NSS, bet 17 punkti – ”Siguldai”.

Treneris Uldis Ozoliņš:

Bija iespējas pat turnīrā uzvarēt, tikai tad vajadzēja pieveikt Siguldas komandu ar 17 punktu pārsvaru. Uzskatu, ka kopumā nospēlējām labi. Tagad nākamajos turnīros jācenšas paņemt visu, ko iespējams. Ši mums ir izteikta jauniešu komanda ar puišiem no Rīgas, Jaunpiebalgas, Rankas un Priekuļiem. Mīnuss ir tas, ka tāpēc nesanāk daudz spēlēt kopā.

”Livonia” jauniešiem no 29. jūlija sāksies nu jau tradicionālā vasaras nometne.

Valters Nikans